ASUS ROG Strix G513IH-HN002 8.596,55 TL

Ramazan Ö

Hectopat
Kalite isteyenlere bu ürünü 9000 bin TL iken bile öneriyordum. Kalite isteyenler bakabilir, çift kanal RAM kullanırsanız daha iyi olur.

S sınıfı dizüstü. Uygun, piyasaya göre alınabilir. Çift kanal ile coşturulabilir. Donanımların gücünü sonuna kadar kullanmak isteyenler için güzel bir dizüstü.

Dostum, bilmedigimden soruyorum. Bu laptoptaki işlemci Intel'de hangi islemciye denk geliyordur tahminen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olayı şöyle özetleyeyim arkadaşlar. Diğer dizüstülerde donanımı daha yüksek bulabilirsiniz bu fiyatta ama donanımı bu kadar efektif kullanabilen bir dizüstü bulamazsınız. Mesela daha yüksek donanım olur ama ısındığından ya da fabrika ayarları frekans kısıtlılığından performansı düşük olabilir. Ama bunda üzerindeki donanımları sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Olayı şöyle özetleyeyim arkadaşlar. Diğer dizüstülerde donanımı daha yüksek bulabilirsiniz bu fiyatta ama donanımı bu kadar efektif kullanabilen bir dizüstü bulamazsınız. Mesela daha yüksek donanım olur ama ısındığından ya da fabrika ayarları frekans kısıtlılığından performansı düşük olabilir. Ama bundan üzerindeki donanımları sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Donanım olarak da daha iyisini bulamazlar hocam içindeki ekran kartı 2021 model GTX 1650, Ti modelinde daha güçlü bunu geçebilecek en ucuz laptop bravo 15 onla da aralarında 800 TL fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı