ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 teşhir ürünü mü?

Atar68

Hectopat
Daha fazla  

Dün sipariş verdim bu laptopu fakat bugün araştırma yaparken indirimli olarak satılan laptopların bazıları teşhir ürünü olabiliyormuş anladığım kadarıyla. Şimdi ben bu ürünün teşhir ürünü olup olmadığını nasıl anlayacağım, içime çok fena kurt düştü, öyle böyle değil.

Gelen kutunun mühürlerine iyi bakın hiç açılmamış olması lazım. Eğer açılmış ise satıcı ile iletişime geçerek neden olduğunu ve açılmış bir ürünü kabul etmeyeceğinizi belirterek iade talebi oluşturursunuz.
Gelen kutunun mühürlerine iyi bakın hiç açılmamış olması lazım. Eğer açılmış ise satıcı ile iletişime geçerek neden olduğunu ve açılmış bir ürünü kabul etmeyeceğinizi belirterek iade talebi oluşturursunuz.

Yanlış hatırlamıyorsam gelen kutuların üzerinde de jelatin gibi bir şey oluyordu oradan da anlaşılabilir fakat her laptop kutusunda var mı bilmiyorum.

"Tek anlayabileceğin yer bandroldür eğer bandrolü yırtılmadan kendisi açtıysa teşhir değildir. Kutudaki güvenlik bandrolü yoksa kendisi açmadıysa teşhirdir."
Alıntı.
Edit: Birde bu arkadaşta farklı siteden aynı satıcıdan, aynı senin pc yi almış ona sorabilirsin istesen.

@Esmiyuoo merhaba, sipariş verdiğim laptoptan sizde de olduğunu söylediler, sorunum belli başlıkta ve açıklamada görmüş olacağınız üzere, sizde teknorya adlı satıcıdan mı aldınız ürünü, aldıysanız bir sorunla karşılaştınız mı, jelatini vs açılmış mıydı?
Teşhir ürünü olsa belirtmeleri gerekiyor diye biliyorum.
Ürün açıklamasına vs heryere baktım fakat teşhir olduğu yazmıyordu, bu durumda haklı olan taraf ben olurum fakat hiçbirşekilde ürünü geri iade almadıkları söyleniyor, çok fazla şikayet var.

Hocam teşhir ürünü değil. İçiniz rahat olsun. İçinize sinmezse geldiği gibi geri gönderebilirsiniz. İnternetten alışveriş olduğu için 14 gün iade hakkınız var. Beğenmedim demeniz yeterli.

@Esmiyuoo merhaba, sipariş verdiğim laptoptan sizde de olduğunu söylediler, sorunum belli başlıkta ve açıklamada görmüş olacağınız üzere, sizde teknorya adlı satıcıdan mı aldınız ürünü, aldıysanız bir sorunla karşılaştınız mı, jelatini vs açılmış mıydı?

Ürün açıklamasına vs her yere baktım fakat teşhir olduğu yazmıyordu, bu durumda haklı olan taraf ben olurum fakat hiçbir şekilde ürünü iade almadıkları söyleniyor, çok fazla şikayet var.

Kutusu açılmamış 0 üründü.

Hocam teşhir ürünü değil. İçiniz rahat olsun. İçinize sinmezse geldiği gibi geri gönderebilirsiniz. İnternetten alışveriş olduğu için 14 gün iade hakkınız var. Beğenmedim demeniz yeterli.
Evet 14 gün iade hakkı var fakat satıcıyı araştordığımızda genellikle iade den kaynaklı şikayetler var, benim korkum da o.
Kutusu açılmamış 0 üründü.
Kaç tl ye aldınız ve satıcı kimdi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı