Gençer Gaming teşhir ürünü anakart

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Kioxia Exceria Plus G3 2TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Dün bir süre 6200'den satılıp sonra stoktan kaldırılıp tekrar 1 stokla 6200'e satışa çıkan ROG X570-F'yi almıştım. Bugün aradılar dediler ki ürün teşhir ürünü. Kutuda biraz az bir zarar var. Sorun çıkarsa ASUS'a gönderin garantisi var dediler. Bizde tamam gönderin dedik. Sizce sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşhir olarak bilgisayarlarda çalıştırıldıysa bilemem ama ayrı tek olarak sergileniyorsa bir sorun olmaz zaten ASUS garantisi altında.

Teşhir olarak bilgisayarlarda çalıştırıldıysa bilemem ama ayrı tek olarak sergileniyorsa bir sorun olmaz zaten ASUS garantisi altında.
Kutusu açılmamış sadece kutuda hasar var.
Gencer Gaming'i Haqqus ile yaptıkları oyundan hatırlıyorum,sorun çıkma ihtimali bence var.
Ekran kartımı ve klavyemi ordan aldım sorun yaşamadım ben güveniyorum. Forumdakilerin de fikrini almak istedim.

Kutusu açılmamış sadece kutuda hasar var.

Ekran kartımı ve klavyemi oradan aldım sorun yaşamadım ben güveniyorum. Forumdakilerin de fikrini almak istedim.

O zaman hiçbir sorun olmaz hocam ama oldu diyelim kargo ile alakalı bir sorun oldu gençer zaten kargo firmasından tazmin eder yani rahat olun.

@OverFireable Biz sistem topladık 12. nesil, sistemin CPU fanı yarı montajlı, satın aldığımız işletim sistemi eklenmemişti, hediye mouse vs. gelmemişti, 6500 kart aldık 6800 göndermişler. Yani baştan her şey yanlıştı, iade etmek istedik görür görmez, almadılar özelleştirme yapıldığı için, sonra üst seviye kart gönderdiniz deyince yalvardılar iade edelim diye (1 hafta oyaladılar). İşletim sisteminin parası alıp ceza olarak iade etmedik sistemi. Anlatmak istediğim şey çok amatörler kendilerine bile zarar veren bir şirket seni koruyamaz. Sanki asıl işleri başka biri bunlara "bu işte çok para var" deyip girmişler gibi hissettiriyor. Kısaca dikkat edin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı