ASUS ROG STRIX G513QM alınır mı?

Kesinlikle alınır. Türkiye'de o fiyata muadil bulamazsınız. Özellikle panel kalitesi muazzam. Piyasada satılan çoğu IPS monitörden çok daha kaliteli bir ekrana sahip. Hiç düşünmeden almanızı tavsiye ederim.

Dün sepette 20kydı almadım bekleyeyim biraz daha. Çok teşekkür ederim cevapların için, iyi akşamlar.

@Genzonzi @SualpSener @SEMIKAANCAKIR @353535 @Abra Katabra
Arkadaşlar rahatsız ediyorum ama sizce bu PC nasıldır? Fiyatına göre işlemci ve ekran kartı iyi değil mi? Omen serisi iyi midir?
@JoeBlackk
Alınabilir hocam. Bildiğim kadarıyla 130W ekran kartı barındırıyor -RTX 3070 DB 2.0 ile birlikte 140W maksimum- ve hemen hemen kirpilmamis performansı. Malzeme alüminyum-plastik karışımı kaliteli malzeme. İşlemci 95W'a kadar güç cekebiliyor ve 84 derecelerde çalışıyor yani iyi bir sıcaklık değeri var. Kısacası alınabilir şu an.

Peki 18k civarı bu PC alınmaz mı?
Legion bana göre gaming laptoplar içinde en mükemmel olanı. Hem performans üst düzey hem de donanım olarak kisilmiyor hiçbir şeyden. Mukemmel ekran, malzeme kalitesi vs her şeyi cok iyi. Ama Vatan'da 22K ve her ne kadar cihaz iyi de olsa fiyatı ederini aşıyor. 18K civarına yurt dışı bulduysaniz Lenovo Türkiye servisi yurtdışı cihazlara ücretli de olsa tamir hizmeti sunmuyor. Garantili ve RTX 3070 cihaz varken garantisiz Legion 18K etmez bence.

Alınabilir hocam. Bildiğim kadarıyla 130W ekran kartı barındırıyor -RTX 3070 dB 2.0 ile birlikte 140W maksimum- ve hemen hemen kirpilmamis performansı. Malzeme alüminyum-plastik karışımı kaliteli malzeme. İşlemci 95W'a kadar güç cekebiliyor ve 84 derecelerde çalışıyor yani iyi bir sıcaklık değeri var. Kısacası alınabilir şu an.

Legion bana göre Gaming laptoplar içinde en mükemmel olanı. Hem performans üst düzey hem de donanım olarak kisilmiyor hiçbir şeyden. Mukemmel ekran, malzeme kalitesi vs her şeyi cok iyi. Ama Vatan'da 22K ve her ne kadar cihaz iyi de olsa fiyatı ederini aşıyor. 18K civarına yurt dışı bulduysaniz Lenovo Türkiye servisi yurt dışı cihazlara ücretli de olsa tamir hizmeti sunmuyor. Garantili ve RTX 3070 cihaz varken garantisiz Legion 18K etmez bence.

Teşekkürler. Bende Legion'un en iyi olduğunu düşünüyorum ROG çok hoşuma gidiyordu ama MUX yok, panel vs kötü diye soğudum, Full legiona kitlendim. Yurt dışı değil de biraz daha bekleyeceğim ve eninde sonuda Legion almayı düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler.

@Genzonzi @SualpSener @SEMIKAANCAKIR @353535 @Abra Katabra
Arkadaşlar rahatsız ediyorum ama sizce bu PC nasıldır? Fiyatına göre işlemci ve ekran kartı iyi değil mi? Omen serisi iyi midir?
@JoeBlackk
Bilgisayar hakkında bir bilgim yok ama yine de bu bütçelerde kesin ihtiyacın yoksa bence hazır sistemlere göz at 18k ya 3070li bir sistem bulabilirsiniz 3060lı 240hzli bir sistem de bakabilirsiniz size kalmış.şahsen ben bu bütçede masaüstü yönelirdim.

Bilgisayar hakkında bir bilgim yok ama yine de bu bütçelerde kesin ihtiyacın yoksa bence hazır sistemlere göz at 18k ya 3070li bir sistem bulabilirsiniz 3060lı 240hzli bir sistem de bakabilirsiniz size kalmış.şahsen ben bu bütçede masaüstü yönelirdim.
Hocam bir insan laptop almak istiyorsa masaüstü önermenin pek mantığı yok diye düşünüyorum. Sebebini açıklamak bile yersiz
Teşekkürler. Bende Legion'un en iyi olduğunu düşünüyorum ROG çok hoşuma gidiyordu ama MUX yok, panel vs kötü diye soğudum, Full legiona kitlendim. Yurt dışı değil de biraz daha bekleyeceğim ve eninde sonuda Legion almayı düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler.
Legion bulabilirsen ROG falan hikaye hocam, vaktin de varsa bekle. Bu arada güvenilirsen testlerini falan yapıp RTX 3070'li Legion sahibinden de var 20.000 civarına.

MUX olduğunu bilmiyordum, bir de 17 inc olması bayağı hoşuma gitti ama yine de bir süre daha bekleyeceğim.

Bilgisayar hakkında bir bilgim yok ama yine de bu bütçelerde kesin ihtiyacın yoksa bence hazır sistemlere göz at 18k ya 3070'li bir sistem bulabilirsiniz 3060'lı 240hzli bir sistem de bakabilirsiniz size kalmış. Şahsen ben bu bütçede masaüstü yönelirdim.

Aslında bir ara düşündüm ama işte okul iş vs derken laptopta karar kıldım bir de 10 yıldan fazladır hep laptop kullanıyorum seviyorum yani:).

Hocam bir insan laptop almak istiyorsa masaüstü önermenin pek mantığı yok diye düşünüyorum. Sebebini açıklamak bile yersiz

Legion bulabilirsen ROG falan hikaye hocam, vaktin de varsa bekle. Bu arada güvenilirsen testlerini falan yapıp RTX 3070'li Legion sahibinden de var 20.000 civarına.

Vallahi şimdilik bekleyeyim diyorum, bakalım umarım bulurum.
Fiyatı vatana göre 2K ucumuş ama teşhirli ürünmüş iade sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı