ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 nasıldır?

Novem

Hectopat
Selamlar, birkaç günlük araştırma sonrası ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 almaya karar verdim. MUX yok ve sRGB %62.5 bunun farkındayım ama şu an kullandığımdan her türlü daha iyi olacağı için bu iki eksiğe takılmıyorum.
Asıl önemli olan soru temiz kullanımda bu bilgisayarı kaç yıl kullanabilirim benim için kullanılmaz olacak seviye Discord ve Chrome tarzı programların kastırdığı, oyunlarda mapin yüklenmemesi ve FPS droplar yaşamam, Photoshop Illustrator gibi programların donma kasma olması.
Laptopun fiyat ve özellikleri linkte mevcut.

Selamlar, birkaç günlük araştırma sonrası ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 almaya karar verdim. MUX yok ve sRGB %62.5 bunun farkındayım ama şu an kullandığımdan her türlü daha iyi olacağı için bu iki eksiğe takılmıyorum.
Asıl önemli olan soru temiz kullanımda bu bilgisayarı kaç yıl kullanabilirim benim için kullanılmaz olacak seviye Discord ve Chrome tarzı programların kastırdığı, oyunlarda mapin yüklenmemesi ve FPS droplar yaşamam, Photoshop Illustrator gibi programların donma kasma olması.
Laptopun fiyat ve özellikleri linkte mevcut.

Dediğiniz duruma 7-8 yılda gelir diye tahmin ediyorum, o da en kötü olasılık.

Kesin bir ömür biçmek çok zor. Piyasada her an ne olacağı hangi teknolojilerin kullanılacağını bilemeyiz. Ama saydığınız programlar için bir ömür yetecektir.

Bu ikisi aklında soru işareti bırakmaz sanırım.

Teşekkür ederim. Üründe MUX olup olmadığını bırakın. Max-Per ekran kartı mı düz olanmı o bile yazmıyor satan sitelerde. Asusun TR internet sitesinde ürün yok bile. Bu kadar saçma Notebook satış politikası o kadar kötü ve insanı şüpheye düşürücü ki . Kafam karıştı almaktan vaz geçtim. Gidip en ucuzu Monster alasım var.

Geri
Yukarı