ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 nasıldır?

Teşekkür ederim. Üründe MUX olup olmadığını bırakın. Max-Per ekran kartı mı düz olanmı o bile yazmıyor satan sitelerde. Asusun TR internet sitesinde ürün yok bile. Bu kadar saçma Notebook satış politikası o kadar kötü ve insanı şüpheye düşürücü ki . Kafam karıştı almaktan vaz geçtim. Gidip en ucuzu Monster alasım var.
Max-P dir 3060 tüm laptoplarda 6gb versiyonunda, bende ilk başta monster t7 20.3.2 düşündüm ve asus hem 3200 mhz ram hemde malzeme kalitesi ile marka güvenilirliği ile beni kendine çekti. Ssd markası ne kaç mb okuma yazma o yazmıyor sadece. Ben biraz aştırma ile modelin neredeyse tüm bilgilerine ulaştım.
Hocam PC'nin fps değerleri nasıl acaba ? Bir sıkıntı oldu mu ?
Henüz gelmedi, dağlık bir kasabada yaşıyorum kargolar biraz gecikiyor.
Fps değerlerinde bir sorun olacağını sanmıyorum her türlü 144 hatta rekabetçi oyunlarda 240 çok rahat alır.

Bu şikayet edenler gidin bu paraya daha iyisini getirin gösterin onu alsınlar. Her şeye bir kılıf aramayın ya. 3060 Max-p var 14K 2060'lı cihazlar 13'den başlıyor.

Bdo da deneyebildim henüz full ultra grafiklerde 90 fps ama low grafiklerde de 90 fps alıyorum. Oyun akıcı ve soğutması başarılı.
Pc fiyatını hak ediyor. Ekranını kötüleyenler utansın bence çok güzel :)
1k verip aynı ram den alacağım bir de altına soğutucu böylece setup tamamlanıyor :)

Bdo da deneyebildim henüz full ultra grafiklerde 90 fps ama low grafiklerde de 90 fps alıyorum. Oyun akıcı ve soğutması başarılı.
Pc fiyatını hak ediyor. Ekranını kötüleyenler utansın bence çok güzel :)
1k verip aynı ram den alacağım bir de altına soğutucu böylece setup tamamlanıyor :)
Ap Dp Kaç hocam ? 😂

Geri
Yukarı