ASUS ROG STRIX G513RM FPS düşmesi

Archimata

Zeptopat
Daha fazla  
ASUS markalı G513RM modeli Gaming laptopum garip droplar yiyor. Sanki CD'den oyun oynarken böyle ses takılması ve anlık FPS düşüşü yaşanırdı ya öyle drop yiyorum. İşletim sistemim Windows 10 Pro. Sürücülerim en son sürümde. Sebebini bilmiyorum. Nasıl düzeltebilirim?
  • Samsung CL 40 4800MHz
  • Western Digital 512 GB M.2 SSD
  • RTX 3060
  • Ryzen 7 6800H

ASUS markalı G513RM modeli Gaming laptopum garip droplar yiyor. Sanki CD'den oyun oynarken böyle ses takılması ve anlık FPS düşüşü yaşanırdı ya öyle drop yiyorum. İşletim sistemim Windows 10 Pro. Sürücülerim en son sürümde. Sebebini bilmiyorum. Nasıl düzeltebilirim?
  • Samsung CL 40 4800MHz
  • RTX 3060
  • Ryzen 7 6800H
Bu durum cok fazla laptopta yasaniyor ve genellikle hep belli markalar ASUS, Dell gibi Firmware ile ilgili bir problem gibi gorunuyor. Cihazi Afterburner ile yakindan izlemek lazim hangi durumlarda yasaniyor falan.

Bu durum cok fazla laptopta yasaniyor ve genellikle hep belli markalar ASUS, Dell gibi Firmware ile ilgili bir problem gibi gorunuyor. Cihazi Afterburner ile yakindan izlemek lazim hangi durumlarda yasaniyor falan.

Hocam oyun oynarken bazen ise sadece YouTube'dan bir şey izlerken 3 boyutlu çizim yaparken yani random bir şekilde gerçekleşiyor ocak ayında aldım üstelik cihazı.

• Samsung CL 40 4800MHz
  • RTX 3060
  • Ryzen 7 6800H
Hocam aynı sorundan muzdaripim kaç ay oldu çözümünü bulamadım servise yolladım bir sorun yok dediler çözüme ulaşabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı