Asus ROG Strix G531 Armoury Crate Gökkuşağı RGB efekt sorunu

alpknkc

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Dostlar başlıkta belirttiğim laptopu FreeDos olarak yeni aldım. Kurulumunu tamemen kendim yaptım ve bütün sürücüleri programları Asus'un kendi sitesinden en son sürüm indirdim. Armoury Crate programını Asus'un kendi sitesinde videosunda izlediğim gibi sırayla gösterdiği gibi yükledim. Ama RGB ışıklandırmada Gökkuşağı ve Renk Döngüsü aynı şekilde yanıyor. Renkler tek tek değişiyor dönüyor öyle. Programı bir kaç kez yeniden kurdum, olmayınca tekrardan format atıp sıfırdan herşeyi kurdum ama değişen bir şey olmadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Gökkuşağı seçtiğimde renkler bu şekilde tek tek yanıyor:
IMG_20200211_172742.jpg

İstediğim ve sitesinde gösterilen Gökkuşağı efekti bu şekilde:
IMG_20200211_172828.jpg

İyi akşamlar ben de Asus g731gu model laptop aldım fakat aynı sorundan dolayı problem yaşıyorum siz çözüm buldunuz mu ? Ben driverları yüklemeyi de tam beceremedim bu yüzden yeniden windows'u kuracağım.

İyi akşamlar ben de Asus g731gu model laptop aldım fakat aynı sorundan dolayı problem yaşıyorum siz çözüm buldunuz mu ? Ben driverları yüklemeyi de tam beceremedim bu yüzden yeniden windows'u kuracağım.
Malesef bulamadım bu şekilde kullanıyorum artık çok kurcalamıyorum hocam.

hocam peki ben de armory crate'e girince fan modları ingilizce çalışıyor gpuda hep güç tasarrufu moduna gözüktüğü için sıcaklık gözükmüyor siz nasıl yüklediniz driverları böyle sorunlar ile karşılaştınız mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı