ASUS ROG STRIX G531 GT fan arızası

GTD

Hectopat
Ekran Görüntüsü (12).png

Merhaba arkadaşlar, MyASUS'da laptopumu test ettim fan ilgili sorun gözüküyor. Zaten laptopum da çok fazla ısınıyor, ancak verilen linke tıklayamıyorum. Fanımı başka bir uygulama yükleyerek ne sıkıntısı olduğunu görebilir miyim?

Eki Görüntüle 1217660

Merhaba arkadaşlar, MyASUS'da laptopumu test ettim fan ilgili sorun gözüküyor. Zaten laptopum da çok fazla ısınıyor, ancak verilen linke tıklayamıyorum. Fanımı başka bir uygulama yükleyerek ne sıkıntısı olduğunu görebilir miyim?

Kanka fanın ne sıkıntısı olabilir, tozlanmıştır ya da bozuktur yani bir sıkıntı var. Fan öyle için çip beyin parça falan olan bir şey değil bir program tespit etsin. Sorun belli ya kendin ya da serviste açıp temizlenir ya da değiştirilir. Belki tam randımanlı çalışmıyordur o ayarlanır. En iyisi servise yollamak bence.

Merhaba hocam, ASUS ROG STRIX G713QR laptop sahibiyim. Aynı sorundan dolayı laptopu servise gönderdim, fan değişimi yapıldı fakat hala aynı hatayı veriyor. ASUS laptop sahibi diğer arkadaşlarda da benzer durum varsa problem yazılımsal olabilir.

Yazılımsal gözüküyor.

Son düzenleme:
Merhaba hocam, ASUS ROG STRIX G713QR laptop sahibiyim. Aynı sorundan dolayı laptopu servise gönderdim, fan değişimi yapıldı fakat hala aynı hatayı veriyor. ASUS laptop sahibi diğer arkadaşlarda da benzer durum varsa problem yazılımsal olabilir.

Yazılımsal gözüküyor.
Bende G513 serisinden bir laptop var. Şimdi Myasus üzerinden fan testi yaptım sorun çıkmadı. Myasus güncel. Tabii bende olmaması sizde olmayacağı anlamına gelmez ama ben yine de söyleyeyim dedim. Yazılımsal olabilir daha önce sizin attığınız linklerdeki gibi sorun yaşayanlara denk gelmiştim.

Bende G513 serisinden bir laptop var. Şimdi MyASUS üzerinden fan testi yaptım sorun çıkmadı. MyASUS güncel. Tabii bende olmaması sizde olmayacağı anlamına gelmez ama ben yine de söyleyeyim dedim. Yazılımsal olabilir daha önce sizin attığınız linklerdeki gibi sorun yaşayanlara denk gelmiştim.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam.
Rica etsem yavaş testte genel kontrol yaptıktan sonra, hemen ardından sadece fan testi yapar mısınız?

Geri
Yukarı