ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

Ben bir hafta daha beklerim bu fiyattan girerse alırım yoksa Vatan Bilgisayar'dan 26000 liraya almam. Almanca klavye akacak gibi 😊
Bu arada Amazon'dan veya yurtdışından sipariş etme şansımız yok mu daha ucuza? Eğer fiyat yine aynı olursa sanki tekrar düşünülebilir.

Yattık kalktık, ürün bitmiş yahu :D.

Ben bir hafta daha beklerim bu fiyattan girerse alırım yoksa Vatan Bilgisayar'dan 26000 liraya almam. Almanca klavye akacak gibi 😊
1 hafta daha beklerseniz zaten vatan bilgisayarda da kalmaz ürün 😅
Bu arada Amazon'dan veya yurtdışından sipariş etme şansımız yok mu daha ucuza? Eğer fiyat yine aynı olursa sanki tekrar düşünülebilir.

hocam ürün gayet iyi kaliteli..stoklar hemen tükeniyor.

Yurt dışında stok yok diye biliyorum hocam, gelirse düşünülür ancak.

G15 ve G17 geçen hafta cuma stoğa girdi.Ben acele edip yüksekden aldım G15 aradaki farka bir bardak su içtim.G17 ve G15 dün indirime girdi G17 bitmiş bile.Ürünü kaldırmışlar.G15 dembu gün yarın biter.Alternatif fiyatlı yeni makina yok çünkü.

G15 ve G17 geçen hafta cuma stoğa girdi.Ben acele edip yüksekden aldım G15 aradaki farka bir bardak su içtim.G17 ve G15 dün indirime girdi G17 bitmiş bile.Ürünü kaldırmışlar.G15 dembu gün yarın biter.Alternatif fiyatlı yeni makina yok çünkü.
rtx 3070 ve 3080 li cihaz stok sıkıntısı yüzünden hemen tükeniyor.birde dediğiniz gibi fiyatlar bir anda değişiyor.mesela vatan da dün cihaz 25900 dü şuan 24900 olmuş.hepsiburada da 25.200 dü 21000 e kadar indi.ama stok hemen tükeniyor ve birdaha ne zaman gelir belli değil.kesin birşey söylemek mümkün değil.

Yurt dışında stok yok diye biliyorum hocam, gelirse düşünülür ancak.
Hocam sizce Scar ve G serisinin 3070'leri hangi masaüstü GPU'ya denk? Soğutmasını çok beğendim ROG'ların ama şuan hala dünkü kararımın arkasındayım.

Haklısnız yattık kalktık sepetten ürün gitmiş. Mayıs ayı akrabam gelecek Almanya'dan. Belki Almanca klavyeli model alacağım. Bekleyelim bakalım, bence tekrar stoklara girer. Ya da hiç olmadı diyelim, o zaman başka markalara bakacağım. Hayırlısı olsun. 😊
1 hafta daha beklerseniz zaten Vatan bilgisayarda da kalmaz ürün 😅

Hocam ürün gayet iyi kaliteli. Stoklar hemen tükeniyor.

Ben inanıyorum tekrar stoklara girecek 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı