ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

Dostum bende gördüm indirimi 25k dan 21k ya düşmüş ve bunu belirterek iade ettim kabul ettiler ve paramı geri yatırdılar. Zaten sözleşmede de belirtiyor sadece bilgisayar sarf malzemeleri ve insan teni deyen giysi, takı gibi ürünlerin bandı ya da mühürü açılırsa kabul edilmiyor. Seni buradan denemişler herhalde, keşke diretseymişsin.
Mümkünatı yok iade ettiğine dair ekran görüntüsü atarmısın.Kanıt olarak kullanıcam.Kaç kişiyşe görüştüm kabul etmiyorlar.

1 şartla senin makinayı iade almışlar kutunun bandrol yapışkanı yırtılmamış açılmamışdır ondan kabül etmişlerdir.Siz atın ekran görüntüsünü bende kaç kişiyle yazıştığımı atayım konuya

Hocam Legion 5 Pro'da yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Legion 5 Pro'da yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğrudur detaylı okumadım. Ama zaten ASUS daha fazla ısınıyor çok da önemli değil. Ben laptopumda likit metal olacağına daha uzun ömürlü standart bir TIM olmasını tercih ederim. Bu arada haberi okuduysan hepsinde likit metal var diyor.

Mümkünatı yok iade ettiğine dair ekran görüntüsü atarmısın.Kanıt olarak kullanıcam.Kaç kişiyşe görüştüm kabul etmiyorlar.

1 şartla senin makinayı iade almışlar kutunun bandrol yapışkanı yırtılmamış açılmamışdır ondan kabül etmişlerdir.Siz atın ekran görüntüsünü bende kaç kişiyle yazıştığımı atayım konuya
Dostum cihazı açtım windows kurdum, oyunlar kurup oynadım, iade ederken sıfırladım ve hiçbir şart oluşmadan gönderdim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210419-121932_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20210419-121932_Hepsiburada.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 50
@ertunc23 hocam cihaz geldi. Windows kurulumunu yaptım. Driverları yüklemek için sitesine girdim sadece birkaç tane var doğru mudur acaba?

@ertunc23 hocam cihaz geldi. Windows kurulumunu yaptım. Driverları yüklemek için sitesine girdim sadece birkaç tane var doğru mudur acaba?

Ben Windows'ta en güncel sürücüleri kurmak için Snappy Driver Installer kullanıyorum. Açık kaynaklı çok güzel bir program. Torrent ile indirdiği için CRC kontrolü var ve güvenli.

Hayırlı uğurlu olsun hocam, güle güle kullanın. :)

Geri
Yukarı