ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

Bende çok arada derede kalmıştım msi ge76 raider bulamadığım için bu cihazı alacaktım neyseki ucuzluğu gören koştu ürün tükendi alamadım bende o sorada bir tane msi ge76 rtx 3070 max-p yakaladım ücretini ödedim bir haftadır elime ulaşmasını bekliyorum fiyatına göre çok iyi ürün bence 17.3 inch olan 21500 satıldı ama ben sonradan öğrendim içerisindeki Nvidia rtx 3070 Max-Q imiş bu ekran kartının Max-Q gıcık oluyorum alsaydım açsaydım birde iadeyle uğraşacaktım Aldığım ürün msi ge76 raider ug223tr
32 GB RAM i7 10870 h işlemci lisanslı Windows 10 home 1000 GB m2 ssd 17.3 inch 240 hz ips panel Rtx 3070 Max-P 140 Watt herşeyden önce msi kalitesi 26 bin tl ye rica minnet bir tane buldum

Teşekkürler hocam, artık nasip olursa bakacağım inşallah. Hemen bakıyorum yazıya hocam. Bu arada bence servise verin hocam. Bu fiyata bir daha bu ürünü bulamazsınız ki sizin sorununuz çok basit bir hoparlör değişimi ile sonuçlanabilir. Yani anakart arızası değil ki ağır bir tamirata tutulsun. Ben kendi kasamdan biliyorum o hoparlör girişi çok basit eskisini çıkar yenisini tak ve kasayı kapat. Gerçekten basit bir problemden dolayı böyle bir fırsatı tepmeyin derim. Ben olsam iade kesinlikle etmezdim ve servis seçeneğini değerlendirirdim. İyi forumlar, saygılar.

Hocam servisle bugün 3 defa konuştum, hep yardımseverdiler.(Netteki yorumlar kötü idi.) Hepsiburada'yla konuşunca korktum. Servise ses videosunu mail attım, yarın dönüş yaptıklarında bakacağıma artık, bu fiyata daha iyisini bulamayacağımı ben de düşünüyorum, ama Hepsiburada'dan kaynaklı ürünün elimde kalmasından korkuyorum.

Aldığınız üründeki Rtx 3070 Max-Q mu ben araştırmalarımda Max-Q diye bir bilgiye ulaştım sizlerin fikri nedir ve 115 Watt yazıyor 80-115 Watt aralığı max-Q diye biliyorum

Aldığınız üründeki RTX 3070 Max-Q mu ben araştırmalarımda Max-Q diye bir bilgiye ulaştım sizlerin fikri nedir ve 115 Watt yazıyor 80-115 Watt aralığı Max-Q diye biliyorum

Max-p hocam. (115+15 olması lazım)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam servisle bugün 3 defa konuştum, hep yardımseverdiler.(Netteki yorumlar kötü idi.) Hepsiburada'yla konuşunca korktum. Servise ses videosunu mail attım, yarın dönüş yaptıklarında bakacağıma artık, bu fiyata daha iyisini bulamayacağımı ben de düşünüyorum, ama Hepsiburada'dan kaynaklı ürünün elimde kalmasından korkuyorum.
Hocam HepsiBurada burada hiçbir şey yapamaz ki. Siz ASUS teknik servisine içinde bu ses kaydının ve videonun linkinin bulunduğu bir USB bellek ile gönderin. Güzelce bir Word dosyasına da derdinizi açıklayın. Sonrası zaten teknik serviste. Siz derdinizi iyi anlatın ki onlarda sorunu tam tespit edip gerekeni yapsınlar hocam. Allah kolaylık versin hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu arada evet 130W (115W + 15W) hocam.

Bu Max-Q Max-P olayı çok karışık 3070 max-Q değerleri neredeyse 3060 max-P değerleri ile aynı hatta bazı durumlarda rtx 3060 max-p üst modeli olan max-Q 3070 i dövebiliyor

Bu Max-Q Max-p olayı çok karışık 3070 Max-Q değerleri neredeyse 3060 Max-p değerleri ile aynı hatta bazı durumlarda RTX 3060 Max-p üst modeli olan Max-Q 3070'i dövebiliyor.

Hocam o kadar karışık değil Max-Q almayacağız bu kadar 😁.

Burada ASUS ROG STRIX G713 QR demiyor G17'nin çeşitli modeleri var G17 733 olarak gördüm ben. G17 733'ün RTX 3070 Max-p 125 Watt diyor ama 130 Watt gücünde G17 G713QR olan Max-Q 115 Watt G17 G733 olan Max p zaten ona itirazım yok.
Max-Q almayacağız ama bazı markalar tüketiciye ne Watt değerini ne de Max-p mi Max-Q mu bilgisini vermiyor ekran kartının özeliklerinde ama resmî sitelerinde kaç Watt olduğu yazıyor. İşin çakalığına kaçıyorlar. Max-Q bildiğiniz üzere aslinda mobil bir ekran kartı.

Burada ASUS ROG STRIX G713 QR demiyor G17'nin çeşitli modeleri var. G17 733 olarak gördüm ben G17 733'ün RTX 3070 Max-p 125 Watt diyor ama 130 Watt gücünde. G17 G713QR olan Max-Q 115 Watt G17 G733 olan Max p zaten ona itirazım yok.
Max-Q almayacağız ama bazı markalar tüketiciye ne Watt değerini ne de Max-p mi Max-Q mu bilgisini vermiyor ekran kartının özeliklerinde ama resmî sitelerinde kaç Watt olduğu yazıyor işin çakallığına kaçıyorlar Max-Q bildiğiniz üzere aslında mobil bir ekran kartı.

Hocam o araştırma kısmı da müşteriye ait zaten. Biz bu forumda hepsini elimizden geldiğince araştırmaya çalışıyoruz. Ayrıca bu model 130W hocam kullananlarda söylüyor.

Ewt aynen max-p imiş ama max-Q modelide varmış
Her güzelin bir kusuru var uygun fiyata aldınız iade etmeyi düşünmeyin o fiyatlar bitti güle güle kullanın

Yeni konular

Geri
Yukarı