Asus ROG Strix G731GV vs Monster T7 V 19.5

Laptoptan çok memnunum FPS testleri var i7-9750H GTX 1660Ti FPS Test yazarak bulabilirsiniz. Sadede GTA:SA (SA_DirectX 2.0) yüklü. İleride diğer oyunları kuracağım. Soğutma konusunda başarılı soğutucu kullanıyorum. Yarın undervolt yapacağım. ASUS ROG STRIX G ve SCAR 3 serisinde güzel iş çıkarmış. Ama biraz pahalı TeknoSA' da 10.999₺.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dk 9 u izlermisiniz adam cs go da 100 fps bile almıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
burda da 12.40ı izlermisiniz cs go da 100 fps alıyor fpsler beni korkutuyor açıkcası , donanım haberın bıle ıncelemesınde boyle alıyorsa bılmıyorum , almaktan korktum acıkcası
Msi forever asus alternatif olabilir.
Üstteki attıgım linklere sizde bakar mısınız ?

bu bilgisayarı almak ıstıyorum ama korkuyorum acıkcası

burda da 12.40ı izlermisiniz cs go da 100 fps alıyor fpsler beni korkutuyor açıkcası , donanım haberın bıle ıncelemesınde boyle alıyorsa bılmıyorum , almaktan korktum acıkcası
Her sürüm farklı GT' de GTX 1650 GD' de GTX 1050 GU' da GTX 1660Ti var. İnceledikleri laptoğ modeli farklı olabilir.

2070 max q ekran kartı o yüzden monster 2060 ekran kartlı modelini öneririm. Freedos cihaz almalısın ayrıca.

Bu bilgisayar Max-q ekran kartına mı sahip hocam ?
Her sürüm farklı GT' de GTX 1650 GD' de GTX 1050 GU' da GTX 1660Ti var. İnceledikleri laptoğ modeli farklı olabilir.
bilmiyorum ama dedıgım gıbı bu ızledıklerım 2060 2070 dıler tam hatırlamıyorum ama korkutucular gercekten msı 1660 tı bıle daha fazla fps vermıs vıdeolarda

Üstteki attıgım linklere sizde bakar mısınız ?

bu bilgisayarı almak ıstıyorum ama korkuyorum acıkcası
2 hafta once 10.500 TL trendyol fiyatı. Gerisini sen hesapla.
Yabancı youtube videolarına bakın. Bizdeki testler yanıltıcı.

Msi ge, asus scar, Dell alienware ve acer predator serilerini incele. Ayrıca legion küçümsemeyin. Gayet aynı performans ve kaliteyi yansıtıyor. Fşyat performans legion mantıklı ama güncel 10. Nesiller çıksın bir bakalım.
Birde şunu sorayım ekran karının maxq olup olmadığını nasıl anlıyoruz ? Ve benim attıgım 2060 lı asus maxq mu ?
Normal 2070 max p ve sitesinden bakabilirsin.

Birde şunu sorayım ekran karının maxq olup olmadığını nasıl anlıyoruz ? Ve benim attıgım 2060 lı asus maxq mu ?
PC' nizin perfonmansını i7-9750H RTX 2060 test videoları ile karşılaştırın. Ayrıca videoların güncellesiğine dikkat edin ve oyunda V-SynC kapalı olsun. Alacağınız laptopun paneli min. 75Hz olmalı hatta 120Hz tercih edin tabii bütçe yetiyorsa. Gidipte i7 var diye i7-9750H+1050 veya i7-9750H+1050Ti almayın üzülürsünüz.

Arkadaşlar dolar bahane ediliyor. Abd de vergi var. Türkiyeye gelen cihazlar kırpılmış ve fiyatları nasıl olduysa 4 5 TL daha fazla. Hadi oradan derler. Ama talep olursa 22 bin de yaparlar.

Geri
Yukarı