Elektronik ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 - 1999 TL

Hocam müzik performansı hakkında bilginiz var mı? Pedleri yıkanabilir mi?

Müzik açısından Giriş-orta seviye bir kulaklık hocam, padleri ise bilmiyorum fakat 2 senelik kullanım sonrası deride aşınma yaşayan kullanıcı yorumları gördüm. Ama hemen hemen her deri kulaklıkta yaşanan bir şey bu

Müzik açısından giriş-orta seviye bir kulaklık hocam, padleri ise bilmiyorum fakat 2 senelik kullanım sonrası deride aşınma yaşayan kullanıcı yorumları gördüm. Ama hemen hemen her deri kulaklıkta yaşanan bir şey bu

Hocam film/müzik ve oyun için kulaklık alacağım Anker Q10i almayı düşünüyordum sizce 600TL daha ekleyip ASUS'u almak mantıklı olur mu?

Dışarıda müzik dinlemek için kullanacağım abes durur mu acaba?

Hocam film/müzik ve oyun için kulaklık alacağım Anker Q10i almayı düşünüyordum sizce 600TL daha ekleyip ASUS'u almak mantıklı olur mu?

Dışarıda müzik dinlemek için kullanacağım abes durur mu acaba?

Hocam film ve müzik açısından Q10i daha iyidir tabii ki bu oyuncu kulaklığı, sizin hangisine ağırlık vereceğinize göre değişir durum. Ama ASUS şöyle bir şey yapmış bu kulaklıkta, geleneksel oyuncu kulaklıkları gibi kocaman değil, Anker ile çok yakın boyutlarda, yani dışarıda müzik dinlemek için taksanız kimse anlamaz oyuncu kulaklığı olduğunu, mikrofonu takılıp çıkarılabiliyor ve çıkarıldığında da ufak mikrofon devreye giriyor. Dediğim gibi tamamen size kalmış oyuna mı ağırlık veriyorsunuz yoksa müziğe mi ona bağlı

Hocam film ve müzik açısından Q10i daha iyidir tabii ki bu oyuncu kulaklığı, sizin hangisine ağırlık vereceğinize göre değişir durum. Ama ASUS şöyle bir şey yapmış bu kulaklıkta, geleneksel oyuncu kulaklıkları gibi kocaman değil, Anker ile çok yakın boyutlarda, yani dışarıda müzik dinlemek için taksanız kimse anlamaz oyuncu kulaklığı olduğunu, mikrofonu takılıp çıkarılabiliyor ve çıkarıldığında da ufak mikrofon devreye giriyor. Dediğim gibi tamamen size kalmış oyuna mı ağırlık veriyorsunuz yoksa müziğe mi ona bağlı

anladım benim için q10i daha iyi bir seçenek o zaman, teşekkürler.

Hocam 2000-3000 lira bütçe arasında kaliteli Gaming kulaklık önerebilir misiniz? Razer klavye almıştım memnundum Razer düşünüyorum ama ROG'un tadı başkadır.

Çok hakim olduğum bir alan değil hocam size de yanlış bilgi vermek istemem, sadece bu fiyat bandını araştırmıştım ve şunu söyleyebilirim 2000 liraya alınabilecek en iyi kablosuz oyuncu kulaklığı olabilir. Ama ROG diye de gözünüzde büyütmeyin ROG'un en giriş seviye kulaklıklarından bu model

Arkadaşlar kullanan varsa nasıl kulaklık? Alınır mı? En çok ses kalitesine önem veriyorum, bilgisayarda genel olarak müzik dinlemek, discord ve oyun için kullanacağım ama oyunda rekabet olarak bir önemi yok benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı