Elektronik ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 - 1999 TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amatörce ama basit bir video çekmeye çalışmıştım bu kulaklık ile ilgili. Cumartesi gününden beri çok aktif kullanıyorum ben memnunum. Ancak geçmişte çok profesyonel başka ürün kullanmadım.
Hocam ben de dünden beri kullanıyorum. Beğenmediğim şu anlık 3 noktası var. Biri şarj göstergesinin %25 olarak azalması tam değeri görmek isterdim. Bir de telefondayken sesi robotlaştırıyor telefonun mikrofonu daha iyi şu an. Son olarak kafa ayarı çok yukarı çıkmıyor en üst ayarda kullanmama rağmen saçıma baskı yapıyor.

Hocam ben de dünden beri kullanıyorum. Beğenmediğim şu anlık 3 noktası var. Biri şarj göstergesinin %25 olarak azalması tam değeri görmek isterdim. Bir de telefondayken sesi robotlaştırıyor telefonun mikrofonu daha iyi şu an. Son olarak kafa ayarı çok yukarı çıkmıyor en üst ayarda kullanmama rağmen saçıma baskı yapıyor.

Evet şarj azalması saçma gerçekten. Telefonda denemedim benim telefonum iPhone 12 Pro. Buna ek bir dönüştürücü almadım. Kafamda herhangi bir baskı hissetmedim büyük ihtimal kafa yapımdan dolayıdır. Ben genel olarak memnunum tabii ki kusursuz ürün değil ama bu fiyatlara alınabilecek en iyilerden biriydi diye tahmin ediyorum.

Arkadaşlar bu kulaklığı ben de satın aldım 2 ay önce. Ve her yarım saatte bir bazen her bir saatte bir disconnect problemi yaşıyorum. Aldığımdan beri 3 defa yazılım güncellemesi geldi ancak sorun çözülmedi. USB 2.0 ve 3.0 tüm portları denedim ancak sürekli olarak bağlantı kopuyor ve 4-5 saniye sonra otomatik yeniden bağlanıyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı