Elektronik ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 - 1999 TL

Alıp almamak konusunda çok gidip geldim ama ses kalitesi benim için en ön planda olduğu için sanırım Anker veya JBL kulaklıklarını tercih edeceğim. Eğer siz hem oyun ve hem dışarıda kullanım için alıyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Tasarımı çok iyi ve dışarıda asla sırıtmaz.

Alıp almamak konusunda çok gidip geldim ama ses kalitesi benim için en ön planda olduğu için sanırım Anker veya JBL kulaklıklarını tercih edeceğim. Eğer siz hem oyun ve hem dışarıda kullanım için alıyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Tasarımı çok iyi ve dışarıda asla sırıtmaz.
Hocam benim için de ses kalitesi en önemli etken. O yüzden bu fiyat bandına dediğiniz markalardan iyi bir model bulursanız beni de etiketler misiniz?

Hocam benim için de ses kalitesi en önemli etken. O yüzden bu fiyat bandına dediğiniz markalardan iyi bir model bulursanız beni de etiketler misiniz?
Ses kalitesine çok önem veriyorsanız jabra elite 4 modelini kullanabilirsiniz hocam, kulak içi kullanırsanız eğer

Ben öncelik film ve müzik için wireless kulaklık arıyordum. Bazen de oyun için kullanacaktım. Ama bunu sürücüleri 40 mm. Benim kulaklıkta aradığım basları da doygun olacak. O yüzden bunu eledim. Baya eski model bir kulaklık. Asus h3 wireless modeli bundan daha iyidir diye düşünüyorum. Sürücüleri 50mm.

YouTube’da bu model kulaklığı inceleyen birine bass’larını sormuştum. Film ve müzik için. Bu alanda iyi olmadığını ifade etmişti.

Amazon.com.tr hocam ben bunu alıyorum. Baktım biraz JBL'e göre ses kalitesi daha iyiymiş. 1200'lerden daha yeni düşmüş.
Daha çok film ve müzik kullanıcıları için önerilen kulaklıklar bluetooth oluyor nedense. Wireless olanını bulamadım. Baktıklarımın hepsinde oyun için yazıyor. Bu Bluetooth özellikli olanlar film ve müzik noktasında wireless modellere göre daha mı iyi? (Bass’lar önemli)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amatörce ama basit bir video çekmeye çalışmıştım bu kulaklık ile ilgili. Cumartesi gününden beri çok aktif kullanıyorum ben memnunum. Ancak geçmişte çok profesyonel başka ürün kullanmadım.

Geri
Yukarı