ASUS ROG STRIX GO 2.4 nasıldır?

Hocam merhaba, kulaklığı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Fakat benim bir problemim var. Kulaklığı wireless iken çalıştırdığım gibi az da olsa bir dip ses oluşuyor ve bu ses kulaklığı kapatana kadar hep aynı düzeyde devam ediyor. Bu sizde de böyle mi. Böyle sinyal sesi gibi, oyun oynarken veya müzik dinlerken farkında olmuyorsunuz ama boştayken biraz takılabiliyorum bu sese.

Merhaba hoca bende şimdi bunu söylediğinizde ben de hatırladım bende başta kullandığımda o ses geliyordu boştayken duyduğunuz sesi biliyorum ama sonradan gitti sanırım şuan yok yani geldiğini de hatırlamıyorum test ettim o ses gitmiş :D ROG Armoury yazılımını yüklemişmiydiniz kulaklıkla alakalı ayarları oradan yapıyorsunuz hazır ayarlar gerçekten çok işe yarıyor farkı hissetiriyor fps modunda seslerin kalitesi düşsede normal moddaki duyamadığım sesleri duydurtuyor veya müzik modunda cok daha iyi ses kalitesi sunuyor, belki yazılımı kurduğumdan sonra gitmiştir eğer yazılım kuruluysa biraz daha kullanın derim çünkü bendede oluyordu ama şuan yok öyle bir ses

Allah allah çok ilginç bir durum yaşamışsınız :D evet armoury 2 yazılımını ben de kullanıyorum. Ordan farklı bir ayar yaptınız mı, ben çok kurcaladım ama naptıysam yapayım bu ses gitmedi. Sanki kulaklığın kendisiyle ilgili bir problem, çünkü açtığım gibi bu ses başlıyor ve bir daha kapatana kadar gitmiyor. Dediğiniz şekilde umarım zamanla gider ama pek zannetmiyorum :(

Açıkcası bende %100 oldu bu olay hatta ilk kullandığımda hayal kırıklığı yaşamaıştım bu ses ne be sürekli bu sesimi duyucam ben kullanmadığımda diyordum hani ses olmadığında ciddi bir dib sesti sinir bozan ama şuan yok ya deniyorum gelmiyor yani gitmiş gerçekten :D Ses ayarları olarak ta özel detaylara girmedim ama kullanımıma göre hazır ayarları kullanıyorum

Hocam umarım dediğiniz gibi düzelir yoksa iade etmeyi düşüneceğim. Hiç de bir çözümünü bulamıyorum. Çok az incelemesi var kulaklığın. O kadar para verince böyle bir dip sesi can sıkıcı oluyor.

Tamamdır umarım düzelir.

Ben de o kulaklığı aldım kendi orijinal kablosu ile şarj etmedim ama sabaha kadar takılıydı düşük şarj uyarısı verdi acaba kulaklığın şarj durumunu görebileceğimiz bir uygulama var mıdır?
Bir de kulaklığı kablo ile PC'ye bağladığım zaman kullanamıyorum farklı kablolar da denedim olmadı sizde kablo ile çalışıyor mu? Bu arada telefonda sorun yok sadece Wireless iken telefonda daha az ses veriyor.
Ben de o kulaklığı aldım kendi orijinal kablosu ile şarj etmedim ama sabaha kadar takılıydı düşük şarj uyarısı verdi acaba kulaklığın şarj durumunu görebileceğimiz bir uygulama var mıdır?
Bir de kulaklığı kablo ile PC'ye bağladığım zaman kullanamıyorum farklı kablolar da denedim olmadı sizde kablo ile çalışıyor mu? Bu arada telefonda sorun yok sadece Wireless iken telefonda daha az ses veriyor.

Şunu da eklemek istedim 15 dk şarj ettim 03:12'den 03:27'ye kadar normalde 3 saatlik çalma süresi oluyormuş okuduğum kadarıyla lakin 04:48 de tekrar bitti.

Son düzenleme:

Şunu da eklemek istedim 15 dk şarj ettim 03:12'den 03:27'ye kadar normalde 3 saatlik çalma süresi oluyormuş okuduğum kadarıyla lakin 04:48 de tekrar bitti.
orjinal kablosu ile şarj etmenizde fayda var kullandığınız kablo düşük güç geldiği için sarj olmamıştır veya yüksek geldiği için korumaya almıştır kendisini, kulaklığın şarj göstergesini görebileceğin bir uygulama yok sadece şarjı azken uyarı veriyor ben genellikle 2 günde bir şarja taktığım için düşük pil uyarısı almıyorum. 15 dakikada 3 saat kullanma muhabbetide firmanın bu cıhazı hangi şartlarda bu veriyi verdiğini bilmek lazım sonuçta 3 saat min ses düzeyinde kullanmak var 3 saat max ses düzeyinde kullanmak var sence ikiside 3 saate mi biter. Firmalar bu verileri belli şartlarda belli kullanımlarda test eder ve bize sunarlar. Kullanıcı deneyimi ile üretici verileri her zaman örtüşmez. Pc de kablolu kullanımı tam anlıyamadım normal type-c ile kullanmaya çalışıyorsan elbette ki çalışmaz,wireless mod dışında sadece aux kablosu ile çalışır.
@ertugrulozderya hocam kulakları sarıyor mu kulaklık yoksa pedlerin üstüne mi kulaklık yapışıyor?
Satın aldınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı