ASUS ROG STRIX GO 2.4 nasıldır?

orjinal kablosu ile şarj etmenizde fayda var kullandığınız kablo düşük güç geldiği için sarj olmamıştır veya yüksek geldiği için korumaya almıştır kendisini, kulaklığın şarj göstergesini görebileceğin bir uygulama yok sadece şarjı azken uyarı veriyor ben genellikle 2 günde bir şarja taktığım için düşük pil uyarısı almıyorum. 15 dakikada 3 saat kullanma muhabbetide firmanın bu cıhazı hangi şartlarda bu veriyi verdiğini bilmek lazım sonuçta 3 saat min ses düzeyinde kullanmak var 3 saat max ses düzeyinde kullanmak var sence ikiside 3 saate mi biter. Firmalar bu verileri belli şartlarda belli kullanımlarda test eder ve bize sunarlar. Kullanıcı deneyimi ile üretici verileri her zaman örtüşmez. Pc de kablolu kullanımı tam anlıyamadım normal type-c ile kullanmaya çalışıyorsan elbette ki çalışmaz,wireless mod dışında sadece aux kablosu ile çalışır.

Satın aldınız mı?
Anladım teşekkür ederim geri dönüş için PC de kablolu kullandım ama dediğim gibi herhangi bir tepki alamadım ve tabiki type c ile.baglamadim orjinal kendi jack kablosu ile bağladım sonra farklı kabloları da hem anakart üzerindeki portlarda denedim hem de kasa üzerindeki bu arada telefondaki wireless ile olan ses seviyesini arttırmanın bir yolunu biliyor musunuz
Orijinal kablosu ile şarj etmenizde fayda var kullandığınız kablo düşük güç geldiği için sarj olmamıştır veya yüksek geldiği için korumaya almıştır kendisini, kulaklığın şarj göstergesini görebileceğin bir uygulama yok sadece şarjı azken uyarı veriyor ben genellikle 2 günde bir şarja taktığım için düşük pil uyarısı almıyorum. 15 dakikada 3 saat kullanma muhabbetide firmanın bu cıhazı hangi şartlarda bu veriyi verdiğini bilmek lazım sonuçta 3 saatmin ses düzeyinde kullanmak var 3 saat Max ses düzeyinde kullanmak var sence ikisi de 3 saate mi biter. Firmalar bu verileri belli şartlarda belli kullanımlarda test eder ve bize sunarlar. Kullanıcı deneyimi ile üretici verileri her zaman örtüşmez. PC de kablolu kullanımı tam anlayamadım normal Type-C ile kullanmaya çalışıyorsan elbette ki çalışmaz, Wireless mod dışında sadece AUX kablosu ile çalışır.

Satın aldınız mı?

Son düzenleme:
Anladım teşekkür ederim geri dönüş için PC de kablolu kullandım ama dediğim gibi herhangi bir tepki alamadım ve tabiki type c ile.baglamadim orjinal kendi jack kablosu ile bağladım sonra farklı kabloları da hem anakart üzerindeki portlarda denedim hem de kasa üzerindeki bu arada telefondaki wireless ile olan ses seviyesini arttırmanın bir yolunu biliyor musunuz
Anladım aux kablosu ile bağladığımda çalışıyor bende, telefona bağlıyken kullaklık üzerinden ses seviyesinin ayarı belki düşüktür onu kontrol edebilirsiniz onun dışında herhangi bir yazılım yok malesef pc de yazılımla istediğin gibi ayar yapılabilir ama yazılım olmayınca standart ayarda çalışıyor malesef bu şeyleride düşünebilseydi Asus mükemmel olurdu gerçekten
Bilgisayarınıza kurarken bir güncelleme yaptınız mı kulaklık için? yazılımı yüklemenin dışında.
Bu arada ben bi kere güncelleme yaptığımı hatırladım yazılım üzerinden mi yapmıştım sitesinden mi yapmıştım bilmiyorum ama

Anladım AUX kablosu ile bağladığımda çalışıyor bende, telefona bağlıyken kullaklık üzerinden ses seviyesinin ayarı belki düşüktür onu kontrol edebilirsiniz onun dışında herhangi bir yazılım yok maalesef PC de yazılımla istediğin gibi ayar yapılabilir ama yazılım olmayınca standart ayarda çalışıyor maalesef bu şeyleride düşünebilseydi ASUS mükemmel olurdu gerçekten.

Bu arada ben bir kere güncelleme yaptığımı hatırladım yazılım üzerinden mi yapmıştım sitesinden mi yapmıştım bilmiyorum ama.

Önerir mısın?

Yani uzun kullanımda başıma neler geldiğini belirttim karar sizin ben yeniden kulaklık alacak olsam başka bir kulaklık tercih ederdim ama belki alacağım kulaklık da daha fazla sorun yaşayacaktım bilemeyiz iyi kötü 4 senedir hizmet ediyor ve hala kullanıyorum

Pedler ne durumda kötu oluyor mu dökulunce

Pedler ne durumda kötu oluyor mu dökulunce
Ürünün son halni paylaşıyorum fotoğrafla, yaklaşık 1- 1,5 sene sonunda derilerinden ufak ufak dökülmeler başlamıştı o yönünden çok rahatsız etmişti hem kozmatik olarak kötü gözüküyordu hemde her kullanımda kulağımda ve saçımda deri tozları bırakıyor, bir kaç basit masadan düşme sonucu da yavaş yavaş ray kısmınının plastiğinde çatlaklar oluşmaya başladı ardından büyüdü ve açılmaya başladı artık kafama taktığımda ve çıkardığımda iyice kırılmıştı ray görevini yerine getirememeye başlamıştı bu yönlerden üzmeye başlamıştı acıkcası menteşe kısımları çok fonksiyonlu küçülüp dönebilmesinden dolayı dayanıklılık açısından narin bir ürün haline gelmiş, kendi çözümlerim olarak deri kısmını tamamiyle söktüm zaten aşırı zayıflamıştı kolaylıkla sökültü bu sayede deri tozlarından kurtuldum ve fotoğrafta görüldüğü gibi kılıran plastik kısımları siyah bant ile iyice sardım bu şekilde kulaklık aşırı sağlamlaştı eski haline döndü keşke daha önce akıl etseymişim uzun bir süre kırık kırık idare ettim.. Kulaklık pedi olarak da geçen araştırdım yaklaşık 500₺ ye yurtdışı kaynaklarda pahalı geldiği için gerek duymadım ek olarak sanırım mikrofon eskisi gib kaliteli çalışmıyor önceden sesimin çok iyi olduğunu yayıncıların kullandığı mikrofon gibi olumlu yorumlar alıyordum son zamanlarda sesim zayıflamış ( bu durum bazende oluyor olabilir eskisi kadar mikrofonu aktif kullanmıyorum bilemedim) sonuç olarak derisinin zamanla soyulacağını bil ve kulaklığı düşürmemeye çalış yeni ürünler çıktımı takip etmiyorum ama fiyatı diğer düşündüğün kulaklıklara göre uygunsa değerlendir. Yakın zamanda bir arkadaşım sormuştu derisinin soyulmasından dolayı tavsiye etmemiştim yinede kendisi değerlendirip bu üründen almış bilginize, merak ettiğiniz varsa yardımcı olurum.

Arctis 1 arasında kaldıysan asusu tercih etmeni tavsiye ederim o kulaklığa göre daha üst segment bir ürün
Başka bir açılmış konuda son yorumlarımı yapmıştım buradan bakabilirsiniz görseline, en son derilerini tamamiyle söktüm çünkü her kullanımda heyerde deri parçaları oluşuyordu son motifikasyonlarımla bir kez daha can geldi kulaklığa şuanda dikiş yerlerinden yavaştan açılmalar olmaya başladı zamanla dikiş yerleri tamamiyle açıldığında çok kullanılacak bir hali kalmayacak bu aralarda son güncellemelerden sonra oldu veya canı kalmadı cihazın ara ara ses parazitlenmeleri ve bağlantı sorunları yaşatıyor artık götürdüğü yere kadar devam edeceğim kulaklıkla ya beni bırakacak ya ben onu :D

Başka bir açılmış konuda son yorumlarımı yapmıştım buradan bakabilirsiniz görseline, en son derilerini tamamiyle söktüm çünkü her kullanımda heyerde deri parçaları oluşuyordu son motifikasyonlarımla bir kez daha can geldi kulaklığa şu anda dikiş yerlerinden yavaştan açılmalar olmaya başladı zamanla dikiş yerleri tamamiyle açıldığında çok kullanılacak bir hali kalmayacak bu aralarda son güncellemelerden sonra oldu veya canı kalmadı cihazın ara ara ses parazitlenmeleri ve bağlantı sorunları yaşatıyor artık götürdüğü yere kadar devam edeceğim kulaklıkla ya beni bırakacak ya ben onu :D

Aga be deri kulaklık alınmaz mi? D

Yeni konular

Geri
Yukarı