ASUS ROG STRIX GO 2.4 muadili kulaklık tavsiyesi

Bütçe
4000 - 6000

Keskorian

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 yıldır büyük bir memnuniyetle kullandığım kulaklığın kafa bandındaki plastik kısımlarda uzun süredir bulunan çatlaklar vardı. Bugün masadan kaldırmak için elime aldığımda bir kısmı çatlaklardan ayrıldı ancak geri yerine takabildim. Uzun süreler çok özenle kullandım, evde bile her kullanımım sonrasında kutusuna kaldırırım. Buna rağmen çatlaklar oluştu ve servise gönderdiğimde kırılmaların kullanıcı hatası olduğu gerekçesiyle garanti dışı kaldığını söylediler. Kırıldıktan sonra değiştirmek istedim ancak yine aynı ürünü mü alsam diye düşünmedim değil. Aynı fiyat bandında satılan ürünlerin birçoğunun sahip olmadığı özelliğe, kutu içeriğine sahip. Resimdeki şekilde katlanması bile büyük bir artı.
4-6k arasında bu kulaklık yerine, kablosuz kulaklık önerileriniz var mı?

WhatsApp Görsel 2023-06-20 saat 12.19.29.jpg

WhatsApp Görsel 2023-06-20 saat 12.19.219.jpg

WhatsApp Görsel 2023-06-20 saat 12.29.58.jpg

Hocam elektrik bandı diye bir şey icat ettiler güzelce sar hadi olmadı git iran yapıştırıcısı al 1 gün beklet kemik gibi oluyor :) bence biraz bekle yada yeni kulaklık aşırı pahallı

Hocam elektrik bandı diye bir şey icat ettiler güzelce sar hadi olmadı git iran yapıştırıcısı al 1 gün beklet kemik gibi oluyor :) bence biraz bekle yada yeni kulaklık aşırı pahallı
Haklısın hocam, şu an elektrik bandıyla sardım öyle kullanıyorum 😄 Pahalı ancak düşeceği de yok gibi. Servisten onarım ücreti hakkında bilgi istedim bakalım.

Geri
Yukarı