ASUS ROG STRIX GTX 1650 4 GB darboğaz olmadan GTA 6'yi kaldırır mı?

Muhammedbrex281

Hectopat
Bu ekran kartım var fakat şu an işlemci RAM ve anakart değişimi gerek. yoksa performans iyi olmaz. GTA 6 ya kadar değiştireceğim ama bu ekran kartıni değiştirmeyi düşünmüyorum. Zira darboğaz olmasına rağmen a plaque tale serisinin geçen sene çıkan oyununu kasmadan donmadan oynatmıştı.

Son düzenleme:
Oyunun gereksinimleri falan belli değil ama büyük ihtimalle kaldırmaz. Belki en düşük çözünürlükte ve en düşük ayarlarda oynayabilirsin ama hiç bir akıcılık bekleme.

Bu ekran kartım var fakat şu an işlemci RAM ve anakart değişimi gerek yoksa performans iyi olmaz. GTA 6 ya kadar değiştireceğim ama bu ekran kartıni değiştirmeyi düşünmüyorum. Zira darboğaz olmasına rağmen a plaque tale serisinin geçen sene çıkan oyununu kasmadan donmadan oynatmıştı.

1650 ile GTA 6 oynayamazsın

Dostum gta 6 2024 de tanıtılacak net bir bilgi yok
Ama şöyle söyliyeyimki 2018 yıllarında gta 6 yı yapmaya başlayan bir şirket 6 yılda çok iyi bir grafiklerle bizlere sunacaktır. Oynayabilsen bile en düşük ayarlarda oynaman lazım yada hiç oynayamazsın

Oyunun gereksinimleri falan belli değil ama büyük ihtimalle kaldırmaz. Belki en düşük çözünürlükte ve en düşük ayarlarda oynayabilirsin ama hiçbir akıcılık bekleme.

Hocam akıcılık beklemiyorum zaten. Düşük ayarlarda 30FPS verse bana yeter.

İşlemci ile RAM nedir? Eğer FPS'yi sınırlayacak parça ekran kartı ise düşük ayarlarda düşük FPS de olsa oynarsınız bir şekilde.

Eksik parçalari tamamlayacağım ve ekran kartının performansini sınırlandiran bir şey olmayacak.

Hayır şaka yapmıyorum. Düşük ayarlar ve düşük FPS dedim.

1650 RX570'den bile kötü bir kart kaldı ki GTA6 gibi bir oyunu 2060 sisteme sahip oyuncalar bile oynayamayabilir oyunu test ederken kullandıkları kartlar 3000 serisinden baslıyor kaldı ki bellek 4 GB

Geri
Yukarı