ASUS ROG STRIX GTX 1650 4 GB darboğaz olmadan GTA 6'yi kaldırır mı?

Hocam akıcılık beklemiyorum zaten. Düşük ayarlarda 30FPS verse bana yeter.

Eksik parçalari tamamlayacağım ve ekran kartının performansini sınırlandiran bir şey olmayacak.
Vallaha biz olumlu konuşmak için böyle diyoruz dostum da 2025 yılının sonunda konsola ve en erken 2026 yılının sonunda yani 2027 yılında çıkacak bir oyunu 2019 çıkışlı giriş seviye bir kart ile oynama ihtimaliniz mucize gibi bir şey.

Bu ekran kartım var fakat şu an işlemci RAM ve anakart değişimi gerek yoksa performans iyi olmaz. GTA 6 ya kadar değiştireceğim ama bu ekran kartıni değiştirmeyi düşünmüyorum. Zira darboğaz olmasına rağmen a plaque tale serisinin geçen sene çıkan oyununu kasmadan donmadan oynatmıştı.

Hocam a plaque tale ile GTA 6'yı bir tutmayın çünkü GTA 6 oyun sektöründe bir devrim olacaktır ve grafik konusundada oldukça üst düzey görünüyor(fragman) GTX 1650'nin oynatmayı bırak açabileceğini düşünmüyorum fakat şu an sistem gereksinimleri resmi olarak yayınlanmadığı için kesin bir şey diyemeyeceğim.

1650 RX570'den bile kötü bir kart kaldı ki GTA6 gibi bir oyunu 2060 sisteme sahip oyuncalar bile oynayamayabilir oyunu test ederken kullandıkları kartlar 3000 serisinden baslıyor kaldı ki bellek 4 GB
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ekran kartım var fakat şu an işlemci RAM ve anakart değişimi gerek. yoksa performans iyi olmaz. GTA 6 ya kadar değiştireceğim ama bu ekran kartıni değiştirmeyi düşünmüyorum. Zira darboğaz olmasına rağmen a plaque tale serisinin geçen sene çıkan oyununu kasmadan donmadan oynatmıştı.
GTA'ların optimizasyonu çok kötü olmuyor. Eğer şanslıysanız 1080p en düşük ayarda sabit 60 alabilirsiniz, hiç olmadı 720'ye çeker oynarsınız.

Ne bu acele? Daha 2 yilin var. Hadi bilemedin RTX 5000 sistem toplamis olacaksin. Veya Birkac ay sonra fikrin degisecek kartini satmak isteyeceksindir. Gelecek cok degisken. Ilerisini belli olmayan durumlari simdiden tartismak mantiksiz.
Hocam B planım elimdeki Slim model PS 4 u satıp PS 5 almak ama PS kolu ile ayni hissiyatı alamıyorum oynayamadığımdan değil çok iyi PS oyunları oynarım ama GTA oyunlarını hep PC de oynadım bunuda PC de oynamak istiyorum bu yüzden sizlerden fikir almak istedim. O zamana kadar parayı bulmazsam büyük ihtimalle satmam ekran kartıni.ben genelde fiyatından ötürü yeni çıkan oyunlardan ziyade çıkış tarihinden 2 3 yıl geçmiş oyunları satın alıp oynuyorum

GTA'ların optimizasyonu çok kötü olmuyor. Eğer şanslıysanız 1080p en düşük ayarda sabit 60 alabilirsiniz, hiç olmadı 720'ye çeker oynarsınız.

İnşallah öyle olur . Tabii çıkış tarihi ertelenirse imkansız olacak.o durumda istemeye istemeye PS 5 alıp onunla oynayacağım

Hocam B planım elimdeki Slim model PS 4'u satıp PS 5 almak ama PS kolu ile ayni hissiyatı alamıyorum oynayamadığımdan değil çok iyi PS oyunları oynarım ama GTA oyunlarını hep PC de oynadım bunu da PC de oynamak istiyorum bu yüzden sizlerden fikir almak istedim. O zamana kadar parayı bulmazsam büyük ihtimalle satmam ekran kartıni. Ben genelde fiyatından ötürü yeni çıkan oyunlardan ziyade çıkış tarihinden 2 3 yıl geçmiş oyunları satın alıp oynuyorum

İnşallah öyle olur. Tabii çıkış tarihi ertelenirse imkansız olacak. O durumda istemeye istemeye PS 5 alıp onunla oynayacağım

PS6 çıkabilir belki de PS6 ile birlikte cıkacak oyun

Geri
Yukarı