ASUS ROG STRIX GTX 1650 4 GB darboğaz olmadan GTA 6'yi kaldırır mı?

Su oyunu en dusuk ayarlarda patates grafiklerle 30FPS zar zor oynasan ne olur. Bu tarz oyunlar kac yilda bir cikiyor? Esas eglencesi soyle yuksek ayarlarda yuksek FPS alarak oynamak. Ben GTA V'i yuksek ayarlarda oynayabilmek icin RTX 2060'li bilgisayar almayi beklemistim yoksa 1050 Ti ile de oynardim.

Su oyunu en dusuk ayarlarda patates grafiklerle 30FPS zar zor oynasan ne olur. Bu tarz oyunlar kac yilda bir cikiyor? Esas eglencesi soyle yuksek ayarlarda yuksek FPS alarak oynamak. Ben GTA V'i yuksek ayarlarda oynayabilmek icin RTX 2060'li bilgisayar almayi beklemistim yoksa 1050 Ti ile de oynardim.
Rtx 2060 yanın da hangi işlemci kullanıyorsun?

HP Omen 15 almistim 2060 - i7 10750H vardi. Su an onu kullanmiyorum tabii.

Ben de R5 2600 var mesela RTX 2060 var Online de FPS 50 altına düştüğü bile oluyor çok saçma ama anlamadım o yüzden sordum.

Pc yi satıp PS 5 almak istemiyorum ama PS 4 slim tek kol var satıp üzerine PS 5 te alabilirim PS 5 yakın zamanda yeni model yayınlarsa eskisi azda olsa piyasa değeri azalır belki öyle alabilirim. Bu ikinci planım
Hemen gaza gelmeye gerek yok dostum sonuçta bu GTA6 tek bir oyun sadece olması gerekenden fazla hype var. Şimdilik paranı dolarda tut büyük ihtimal PS5 Pro gelecek duruma göre normal PS5 ucuzlar ya da Pro alırsın. Acele verilen karar çoğunlukla kötüdür.

Geri
Yukarı