ASUS ROG STRIX laptop klavyeden cızırtı sesi geliyor

REsat77

Femtopat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX Scar 17 G733ZS-KH007 marka bilgisayarda klavyenin sağ orta kısmından cızırtı şeklinde ses alan var mı? Bu olağan bir şey mi sesi duymak için kulağınızı klavyeye çok yaklaştırmanız gerekiyor.

Olmasının nedeni nedir acaba? Aldığım bu modelin hepsinde olur mu bu şekilde

Komponentlerin içinde bulunan bobinlerden akım geçince çıkan sese deniyor, evet farklı modellerde vs de yasiyabilirsin. Önemli olan rahatsız etmeyecek derecede olması

Komponentlerin içinde bulunan bobinlerden akım geçince çıkan sese deniyor, evet farklı modellerde vs de yasiyabilirsin. Önemli olan rahatsız etmeyecek derecede olması
Yok rahatsız etmiyor duymak için kılavyeye çok yaklaşmak gerekiyor biraz takıntılı biriyim bu kadar para verdiğim bir şey neden böyle yapar diye sıkıntı yapıyorum

Yok rahatsız etmiyor duymak için kılavyeye çok yaklaşmak gerekiyor biraz takıntılı biriyim bu kadar para verdiğim bir şey neden böyle yapar diye sıkıntı yapıyorum

Dediğim gibi farklı cihazlarda da yaşıyabilirsin, takmana gerek yok.

Yok rahatsız etmiyor duymak için kılavyeye çok yaklaşmak gerekiyor biraz takıntılı biriyim bu kadar para verdiğim bir şey neden böyle yapar diye sıkıntı yapıyorum.

Genelde bu bobinlerden gelen ses yüksek güç çeken ürünlerde oluyor. Bir zararı yoktur sadece ses kirliliği yapar o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı