ASUS ROG STRIX laptop önerisi

Bütçe
Asus Rog Strix Önerisi

EdwardTeach

Yoctopat
Daha fazla  
Almanyada'dan Gaming laptop alacağım ve kararsız kaldım. Sizce bunlardan hangisini almalıyım? Kararsız kaldım.

Amazon'da olanı 1600 euroya buldum ama aklım diğerinde. IPS QHD ve 2.560 X 1.600 Pixel - 240 Hz olması da cezbediyor hem 32 GB RAM ama diğeri Intel Core i9-13980HX.

Sizce bunların ikisinden hangisini almalıyım? Çok kararsız kaldım. Arada 300 euro fark ediyor.

Son düzenleme:
Almanyada'dan Gaming laptop alacağım ve kararsız kaldım. Sizce bunlardan hangisini almalıyım? Kararsız kaldım.

Amazon'da olanı 1600 euroya buldum ama aklım diğerinde. IPS QHD ve 2.560 X 1.600 pixel - 240 Hz olması da cezbediyor hem 32 GB RAM ama diğeri Intel Core i9-13980hx.

Sizce bunların ikisinden hangisini almalıyım? Çok kararsız kaldım. Arada 300 euro fark ediyor.

RAM'i siz sonradan takabilirsiniz i9 olanı alın.

Amazon'da olanı 1600 euroya buldum ama aklım diğerinde. IPS QHD ve 2.560 X 1.600 Pixel - 240 Hz olması da cezbediyor hem 32 GB RAM ama diğeri Intel Core i9-13980HX.

Merhaba ben de Almanya´dan ROG almayi planliyorum yakin zamanda. Benim almayi planladigim model 4060'li

Baska bildiginiz guvenilir tedarikci var midir? MediaMarkt, Saturn vs. baktim ama yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı