ASUS ROG STRIX RTX 2060 termal pad ve macun önerisi

aligulcan33

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yaklaşık 1.5 yıl önce ASUS ROG STRIX RTX 2060 ekran kartını almıştım. Mersin'de yaşamaktayım. Havalar çok sıcak ekran kartının sıcaklıklarında artış başladı. Sizce termal macun ve PAD değiştirmem lazım mı ? Termal PAD kaç mm olmalı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar. Yaklaşık 1.5 yıl önce ASUS ROG STRIX RTX 2060 ekran kartını almıştım. Mersin'de yaşamaktayım. Havalar çok sıcak ekran kartının sıcaklıklarında artış başladı. Sizce termal macun ve PAD değiştirmem lazım mı ? Termal PAD kaç mm olmalı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kart daha o kadar eski bir kart değil. Üreticiler çok kaliteli termal ped ve macun kullanıyor. 1.5 yıllık bir kartı şimdiden şökmeni tavsiye etmem. Sıcaklık değeri çok anormal derecede yükselmediyse fazla düşünme.

Merhabalar. Yaklaşık 1.5 yıl önce ASUS ROG STRIX RTX 2060 ekran kartını almıştım. Mersin'de yaşamaktayım. Havalar çok sıcak ekran kartının sıcaklıklarında artış başladı. Sizce termal macun ve pad değiştirmem lazım mı? Termal pad kaç mm olmalı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam sıcaklık değerleri nedir ve garantısi var mıdır kartın.

Garantisi var ise kartı sökmeyin garanti devre dışı kalabilir garantisi bitip ve 85-90 derecelere çıkarsa yapabilirsiniz bende de RTX 2060 var MSI Ventus XS OC modeli en fazla 83 dereceye çıktı oda Cyberpunk 2077 oyununda.
Alalı benim de 1,5 yıl oldu.

Geri
Yukarı