ASUS ROG STRIX RTX 2070 uyumlu anakart ve CPU önerisi

Azizacu

Centipat
Arkadaşlar merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi ASUS ROG STRIX RTX 2070 8 GB uyumlu uygun fiyatlı darboğaz yaşatmayacak anakart ve işlemci önerilerinizi öğrenebilir miyim?

Ben işlemci kanadında Ryzen 5 3600X düşündüm. Anakart kanadında ise herhangi bir markanın B450M anakartı uygun olur mu? Olursa hangi markayı ve modeli önerirsiniz?

Ekran kartı;

Asus Rog Strix RTX 2070 8 GB OC

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki kullanabilirsin anakart MSI B450M PRO-VDH PLUS AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200MHz(O.C.) USB3.1 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu öneririm.
3600X'de iyidir.
3500X ile kullananda var sorun yaşamazsın.
2070S ile bile kullanıyorlar
MSI iyidir ASUS modeller pahalı
.
Vatan'da ASUS'la 1000 lira düşük fiyatla satılıyor MSI almanıda tavsiye ederim.

Tabii ki kullanabilirsin anakart MSI B450M PRO-VDH PLUS AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200MHz(O.C.) USB3.1 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu öneririm.
3600X'de iyidir.
3500X ile kullananda var sorun yaşamazsın.
2070S ile bile kullanıyorlar
MSI iyidir ASUS modeller pahalı
.
Vatan'da ASUS'la 1000 lira düşük fiyatla satılıyor MSI almanıda tavsiye ederim.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Ben ekran kartını çoktan sipariş verdim. İnceHesap Gaming gecesi üzerinden 3800 TL’ye satın aldım. Piyasa da en uygunu an itibariyle 4.900 TL.

Alternatif olarak yine fiyatı uygun farklı bir anakart daha önerebilir misiniz? Ayrıca işlemci ve ekran kartını besleyecek hangi PSU’yu önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı