ASUS ROG Strix RX 5600 XT nasıldır?

@ToplayıcıBronuz kaç GHz'de çalışıyor :) Konuştukça batıyorsunuz, cahil falan diyorsunuz gerçekten anlayamıyorum sizi. Yoksa sonunda K ibaresi olmayan İntel işlemciye OC falan mı yapacaksınız 🤣 Ayrıca darboğaz yapmadığına dair bir kanıt sununuz lütfen, tecrübe değil gerçekler konuşsun. Ekte bıraktım, İntel'in kendi sitesinden attım görüntüyü. İşlemci AMD olduğu için İntel yalan söylüyor, yoksa kesinlikle turboda 3.3Ghz olmuyor (!)

@Yumak NVIDIA ekran kartına İntel işlemci, AMD ekran kartına AMD işlemci alınmalı algısında olan birisine ne diyebiliriz ki hocam.

Dosya Ekleri

• 1604942658419.png
    1604942658419.png
    37,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
@ToplayıcıBronuz kaç GHz'de çalışıyor :) konuştukça batıyorsunuz, cahil falan diyorsunuz gerçekten anlayamıyorum sizi. Yoksa sonunda k ibaresi olmayan Intel işlemciye OC falan mı yapacaksınız 🤣 ayrıca darboğaz yapmadığına dair bir kanıt sununuz lütfen, tecrübe değil gerçekler konuşsun. Ekte bıraktım, Intel'in kendi sitesinden attım görüntüyü. işlemci AMD olduğu için Intel yalan söylüyor, yoksa kesinlikle Turbo'da 3.3GHz olmuyor (!)

i5 7500 1650S ile darboğaz yapıyor ne RTX 2060ı.
@ToplayıcıBronuz kaç GHz'de çalışıyor :) konuştukça batıyorsunuz, cahil falan diyorsunuz gerçekten anlayamıyorum sizi. Yoksa sonunda k ibaresi olmayan Intel işlemciye OC falan mı yapacaksınız 🤣 ayrıca darboğaz yapmadığına dair bir kanıt sununuz lütfen, tecrübe değil gerçekler konuşsun. Ekte bıraktım, Intel'in kendi sitesinden attım görüntüyü. işlemci AMD olduğu için Intel yalan söylüyor, yoksa kesinlikle Turbo'da 3.3GHz olmuyor (!)

@Yumak NVIDIA ekran kartına Intel işlemci, AMD ekran kartına AMD işlemci alınmalı algısında olan birisine ne diyebiliriz ki hocam.

Ben de onu anlamadım eskiden AMD APU'ya AMD kart alınca Dual graphic oluyorduda AMD işlemciye AMD kart anlınır nasıl bir mantık iyi ki AMD Smart Access Memory getirdi o da RX6000 serisinde var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı