Asus Rog Strix RX 570 Wattman Hatası

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, yarın kartı servise vereceğim. Nedeni ise kartın wattman hatası çoğaldı ve PUBG oyununa girdiğimde bu sefer bobinlerin ses yaptığını fark ettim. Daha 1 sene olmadı kartın ilk başlarda bu hataları falan yoktu bu sürümlerden dolayı kartın ayarı bozuldu bende servise gönderip değişim isteyeceğim sizce olur mu?

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kart ve aynı wattman sorunu bende de mevcut. Garantiye gönderirken yaşadığım sıkıntıların kanıtı ekran görüntüleri var onu nasıl ulaştırabilirim ?

Bende de rx580 rog strix var.Monitör lcd benim ve çok eski aynı sorun bendede var ama bende ekran beyaz oluyor bende eğer çözümünü bulabilirseniz lütfen yazar mısınız?

Aynı kart ve aynı wattman sorunu bende de mevcut. Garantiye gönderirken yaşadığım sıkıntıların kanıtı ekran görüntüleri var onu nasıl ulaştırabilirim ?
Asus Teknik Sorgu
Buradan bir kayıt gönder ben gönderdim.Eğer bilgi alırsam sana gönderirim.Kart büyük ihtimal değişir wattman hatası yazılımsal olabilir ama bobin tıslaması olmaması gerekir.Ben psu dan gönderdim iade ettiler parayı.İade istemiyorum kartı yenileceğim de verirsen eğer.

Arkadaşlar aynı sorun bendede oldu asus rog rx 570 kart var bilgisayarıma format attım ve ekran kartının driverlarını yüklemedim wattman hatası almadan kullanıyorum denemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar aynı sorun bendede oldu asus rog rx 570 kart var bilgisayarıma format attım ve ekran kartının driverlarını yüklemedim wattman hatası almadan kullanıyorum denemenizi tavsiye ederim.
Wattman problemi çözülse gene iyi ama bizim kartlarda Coil Whine var kardeşim yüksek grafikli oyunlarda cızırtı yapıyor kart.Sende pubg gibi rainbow 6 gibi oyunlara girip kartın sesini dinle bi

Driver yüklemeden nasıl oyun oynayacaksın ?
Asus Teknik Sorgu
Buradan bir kayıt gönder ben gönderdim.Eğer bilgi alırsam sana gönderirim.Kart büyük ihtimal değişir wattman hatası yazılımsal olabilir ama bobin tıslaması olmaması gerekir.Ben psu dan gönderdim iade ettiler parayı.İade istemiyorum kartı yenileceğim de verirsen eğer.
Tamamdır bende göndereceğim. Coil Whine olayı bende çok hafif oluyor kulağımı kasaya baya yaklaştırdığım da duyabiliyorum pubg de battlefield 5 te yüksek grafikli oyunlarda yapıyor bana normal gibi geldi. Havalar da ısındı sıcak bölgede yaşıyorum kart direk 76 dereceleri görüyor ayrıca.

Son düzenleme:
Driver yüklemeden nasıl oyun oynayacaksın ?

Tamamdır bende göndereceğim. Coil Whine olayı bende çok hafif oluyor kulağımı kasaya baya yaklaştırdığım da duyabiliyorum pubg de battlefield 5 te yüksek grafikli oyunlarda yapıyor bana normal gibi geldi. Havalar da ısındı sıcak bölgede yaşıyorum kart direk 76 dereceleri görüyor ayrıca.
GTX 980 Modellerde bir ara CW olayı çoktu bir kartın öyle ses yapmaması lazım.Kartın elektrik akımları dengesiz çalışıyor demek bildim kadar.BF4 Isınsa normal ama sesi yapmaması lazım.Recep abi bazen fan seslerinden o sessi duymazsınız der.Ama bu öyle duyulmucak ses değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı