Çözüldü ASUS ROG STRIX RX 5700 XT ekran kartı nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ekran kartı iyi ancak AMD sürücüleri genelde sorunlu. Ben de ROG Strix kullanıyorum ama NVDIA. AMD sürücüleri ile ilgili şikayet etmeyene denk gelmedim. Forumumuz da konu ile ilgili birçok sıkıntı dile getiriliyor. Bilgine.
@deleted aşağıdaki videonun 12:46 bölümünü izle istersen. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör yapmış yorumu. Tarih 29.04.2020 ve yorumlar gayet net. Ben AMD sürücüsünden şikayet etmeyene denk gelmedim. Sen bile ediyorsun aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@deleted aşağıdaki videonun 12:46 bölümünü izle istersen. @Recep Baltaş ve @Ali Güngör yapmış yorumu. Tarih 29.04.2020 ve yorumlar gayet net. Ben AMD sürücüsünden şikayet etmeyene denk gelmedim. Sen bile ediyorsun aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vallahi 1 yıldır RX 590 S.E kullanıyorum. Daha bir kere şikayet etmedim. Güncel sürücü kullandım hep.

Ben şanslı olanlardanım sanırım.

Ekran kartı iyi ancak AMD sürücüleri genelde sorunlu. Ben de ROG Strix kullanıyorum ama NVDIA. AMD sürücüleri ile ilgili şikayet etmeyene denk gelmedim. Forumumuz da konu ile ilgili birçok sıkıntı dile getiriliyor. Bilgine.
5700 XT Sapphire Nitro+ kullanıyorum ve sürücüsüyle ilgili bir sorun yaşamadım oyunlarda. Yağ gibi akıyor maşallah.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı