ASUS ROG STRIX RX 5700 Gaming Nasıldır?

• Konuyu başlatan cool
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 952

cool

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. RTX 2060 süper almayı düşünüyorum. Isınma, driver gibi bazı sorunları olması dolayısıyla RX 5700 listemde değildi. Bir videoda ısınma sorunu yok gibi görünüyor. Fiyatı 3300 TL civarında. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. RTX 2060 süper almayı düşünüyorum. Isınma, driver gibi bazı sorunları olması dolayısıyla RX 5700 listemde değildi. Bir videoda ısınma sorunu yok gibi görünüy
RX 5700 o kadar etmez. Sapphire Nitro RX 5700 XT bulursunuz o fiyata.
Aslında SAPPHİRE NİTRO XT buldum biraz daha fazlasına. Ama markaya guvenemedim ve XT modeli daha fazla güç çekip daha fazla ısındığı için kararsızım. Yarın Vatan ve QP den ya RTX 2060 SÜPER veya 5700 XT alacağım. Artık rüzgar nereye eserse.☺️

Aslında SAPPHİRE NİTRO XT buldum biraz daha fazlasına. Ama markaya guvenemedim ve XT modeli daha fazla güç çekip daha fazla ısındığı için kararsızım. Yarın Vatan ve QP den ya RTX 2060 SÜPER veya 5700 XT alacağım. Artık rüzgar nereye eserse.☺
Dün nitro modeli 3100 liraydı incehesapta. Nitro modelinin soğutması gayet başarılı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı