ASUS ROG STRIX RX 6750 XT GPU'da coil whine sesi

Peki attığım videolarda ses seviyesi nasıl? Normal mi yoksa ortalama coil whine sesine kıyasen daha mı yüksek?
Kasanın 1 2 metre ötesinden aynı bu şekilde duyuluyorsa fazla gibi ama videolarda anlaşılmıyor sesin şiddeti gerçekte duymak lazım. Benim de buna benzer şiddetli coil whinem var ama seninkini plak çizer gibi ses çıkartıyor benimkisi cızırtıya benzer bir ses çıkartıyor. Fps sabitleme ve undervolt deneyip sesi tekrar dinle eğer sesteki azalma seni tatmin ederse kullanmaya devam et yoksa iade iste değişim yapsan bile yenisinde de coil whine çıkabilir.

Kasanın 1 2 metre ötesinden aynı bu şekilde duyuluyorsa fazla gibi ama videolarda anlaşılmıyor sesin şiddeti gerçekte duymak lazım. Benim de buna benzer şiddetli coil whinem var ama seninkini plak çizer gibi ses çıkartıyor benimkisi cızırtıya benzer bir ses çıkartıyor. FPS sabitleme ve undervolt deneyip sesi tekrar dinle eğer sesteki azalma seni tatmin ederse kullanmaya devam et yoksa iade iste değişim yapsan bile yenisinde de coil whine çıkabilir.

Bu videoda ses nasıl?

Undervolt ve FPS limite rağmen sesi böyle geliyorsa fazla. Kasa masanın yanında olduğu için daha çok rahatsız eder ben bu yüzden kasayı masanın altına koymak zorunda kaldım. Rahatsız ediyorsa iade et.

7 bine ASUS monitör aldım. Onda da istediğim performansı alamıyorum. Komple hepsini iade edeceğim. Muhtemelen maraz çıkaracak İtopya ama halledeceğim. Lanet olsun, dişimizden tırnağımızdan artırdıklarımızla neler alabiliyoruz şu ülkede; hem pahalı hem kalitesiz.

Aynı sorun bende de var yüksek FPS alıosan geliyor FSP sabitleyince azalır.

ASUS ROG STRIX RX 6750 XT kartta Forza Horizon 4'te FPS'yi 55'e sabitleyince azalıyor lakin 55 FPS için bu karta bunca para vermeye değer mi üstadım? Hadi diyelim 100-120 FPS'de ses kesilsin biz de 100-120 FPS'ye sabitleyelim yine okeyim ama bu kadar düşük FPS'ler için bu kart değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı