ASUS ROG STRIX RX580 8 GB Sıcaklık Değerleri

Arkadaşlar şu anda Adana'nın 39 derece sacağında GTA 5'i Ultra ayarlarda oynamaktayım ve 60 FPS 58 derece alıyorum. Bu arada bilgisayarımı daha toplayalı 8 ay oluyor SSD'den tutun ekran kartına kadar her şeyin garantisi duruyor. Sıcaklık değerleri normaldir sanırım,Kaç dereceyi geçerse endişelenmem gerekiyor ?
Hocam helal olsun ekran kartını kullanmadan GTA 5 oynatıyor nazar değmesin.

Dostum belki de çok özenli kullandığımdandır 3 haftada bir açıp temizlerim çocuğum gibi bakıyorum :D
Bende çok dikkat ediyorum ama cidden dediğin değerlerdeyse çok iyi AMD bir ekran kartına göre. :D
Arkadaşlar şu anda Adana'nın 39 derece sacağında GTA 5'i Ultra ayarlarda oynamaktayım ve 60 FPS 58 derece alıyorum. Bu arada bilgisayarımı daha toplayalı 8 ay oluyor SSD'den tutun ekran kartına kadar her şeyin garantisi duruyor. Sıcaklık değerleri normaldir sanırım,Kaç dereceyi geçerse endişelenmem gerekiyor ?
75 dereceyi geçmesin yeter.

Ekran kartı kullanımı % 0 ve ultra ayarlarda GTA V oynuyorsunuz. Enteresan.

Hocam ekran kartını kullanmadan ultrada nasıl 60 fps alıyorsunuz? :D
Edit: 0 kullanımda 58 derece normal değil.

Son düzenleme:
@Recai Gurisik hocam öncelikle işlemciniz anakartınız ne bilmiyorum fakat oyuna onboard grafik kartıyla giriyorsunuz. yani ekran kartınız kullanılmıyor. Oyuna harici ekran kartıyla girip, ısı değerlerinizi test edin. İlk mesajımda dediğim gibi, yük altında 50 derece ekran kartı anormaldi ve neden anormal olduğunu görmüş olduk :D ondan sonra ısı değerlerini paylaşın bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı