ASUS ROG STRIX RX580 BIOS yüklemek

Bordo38

Kilopat
Merhabalar,
ROG STRIX RX580 T8G karta sahibim RX590 BIOS'u yüklemek istiyorum lakin kartımda Dual BIOS var mı emin olamadım. Daha önce deneyen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla 580'e 590 BIOS'u yüklenemiyor çünkü mimari falan tamamen farklı kartlar. Dediğiniz sadece mimarisi, çekirdek sayısı, saat hızları hariç her şeyi aynı olan kartlar için geçerli. Örnek olarak RX 480'e 580 BIOS'u gibi.

Eğer RX580 ekran kartını RX590 olarak satmaya çalışsaydım kalkışacağım bir iş olurdu bu. Kuşkulandım bak... :) Dış görünüşleri birebir aynı. Sök etiketi sat...

Eğer RX580 ekran kartını RX590 olarak satmaya çalışsaydım kalkışacağım bir iş olurdu bu. Kuşkulandım bak... :) Dış görünüşleri birebir aynı. Sök etiketi sat...
Mining çıkması 480 kovalayıp 580 diye satabilirsin :) Kart başı 100TL desek iyi para...

Kutusun'da ürünün arkasında ürünün modeli zaten yazmakta. Etik olmayan davranışlarda bulunmak kesinlikle huyum değildir. Buradaki amac sadece merak ve yabancı ve yerli forumlarda bunu yapanlar olduğunu gördüm böyle bir imkan varken yapmak isterim.
Demekki böyle fikirler herkesin aklına gelebiliyor sanırım aklına gelen herkes'den kuşku duymalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı