ASUS ROG STRIX Scar 16 nasıl?

Bu da güzel cihaz fakat 4070 önermem aynı kombinasyonda 4080'li alın.
4070 bu nesilde istenilen performans vermedi.

Harika cihaz tek eksisi 165 Hz panel bu fiyata. Onun dışında bu da düşünülebilir, ASUS Scar'da.

Ne gibi sıkıntılar hocam? Ben hiç yaşamadım.

Vallahi 4090 diyorsun aklımı çeliyon ama HP hiç kullanmadım hayatım boyunca yazılımında donanımınlarında klavyesi veya en önemlisi soğutma sisteminde sıkıntısız mıdır sıfır bilgiliyim. Tecrübesi olan arkadaşlar varsa ASUS kadar iyi midir belirtirlerse neden olmasın alınır ama dediğim gibi kullanıcı tecrübesi lazım.

Misal ben yıllar ca MSI oyun laptopu kullandım çok iyidir MSI klavyeleri çay çorba dökülmesine karşı dayanıksızdır sadece harici kaya gibi sağlamdır ve çok iyi soğutur.

Vallahi 4090 diyorsun aklımı çeliyon ama HP hiç kullanmadım hayatım boyunca yazılımında donanımınlarında klavyesi veya en önemlisi soğutma sisteminde sıkıntısız mıdır sıfır bilgiliyim. Tecrübesi olan arkadaşlar varsa ASUS kadar iyi midir belirtirlerse neden olmasın alınır ama dediğim gibi kullanıcı tecrübesi lazım.

Misal ben yıllar ca MSI oyun laptopu kullandım çok iyidir MSI klavyeleri çay çorba dökülmesine karşı dayanıksızdır sadece harici kaya gibi sağlamdır ve çok iyi soğutur.
Hocam 80k bütçe ile kötü bir şey almanız çok zor zaten, MSI üst modellerini tartışmaya gerek yok ama asus'da bu sene bu modellerde çok iyi iş çıkarmış.

BIOS'da güncel olsun. Yeni BIOS'da yolda zaten az kaldı.

Benim cihaz STRIX G16, sizin baktığınız Scar.
Arada fark var hocam fakat kasalar aynı.

Cihazının linkini paylaşır mısın merak ettim nette baktım bulamadım. SSD desteği var dediğin benim modelde de var değil mi? Çünkü10 güne kalmaz sipariş verip satın alacağım cihazı. Bende SSD takacağım içine çünkü yanlış anlarsam kazara 80kdan olurum hanımda beni parçalar :)

Cihazının linkini paylaşır mısın merak ettim nette baktım bulamadım. SSD desteği var dediğin benim modelde de var değil mi? Çünkü10 güne kalmaz sipariş verip satın alacağım cihazı. Bende SSD takacağım içine çünkü yanlış anlarsam kazara 80kdan olurum hanımda beni parçalar :)

bu benim kullandığım. hali hazırda masaüstü var diye çok abartılı bir laptop alma ihtiyacı duymadım.

Hocam 80k bütçe ile kötü bir şey almanız çok zor zaten, MSI üst modellerini tartışmaya gerek yok ama ASUS'da bu sene bu modellerde çok iyi iş çıkarmış.

Bütçe büyüdükçe hep daha panik oluyorum ben 70k kredisini çektim maaşta eklemesini yapıp alacağım işte 2 yıl ödeme yapacağım ürün beni üzerse zamanıma yazık para kazanılıyorda heves geri gelmiyor zamanda.
Aynı zamanda heyecandan yanlış ürün almayayım istiyorum :) MacBook Pro bile baktım 88k falan tuttu ama oyun için gereksiz cihaz dediler grafik yazılıımcılar için dediler oyun oynanması için daha erken dediler vazgeçtim ondanda. Telefonlar iPhone PC'si de iyi olur diye bir düşündüm işte olur mu gibisinden.

Bütçe büyüdükçe hep daha panik oluyorum ben 70k kredisini çektim maaşta eklemesini yapıp alacağım işte 2 yıl ödeme yapacağım ürün beni üzerse zamanıma yazık para kazanılıyorda heves geri gelmiyor zamanda.
Aynı zamanda heyecandan yanlış ürün almayayım istiyorum :) MacBook Pro bile baktım 88k falan tuttu ama oyun için gereksiz cihaz dediler grafik yazılıımcılar için dediler oyun oynanması için daha erken dediler vazgeçtim ondanda. Telefonlar iPhone PC'si de iyi olur diye bir düşündüm işte olur mu gibisinden.
Hocam Scar iyidir alabilirsiniz.

Alacağım tamam. SSD ekleme yaparken yardım alırım sizlerden hallederiz inşallah sağ olun:)

Unutmadan bu alacağım cihaz için SSD hangisi uyumludur link verir misin 2TB olacak uygun fiyat olursa 4 TB da olur.

Cihaz bu Asus Rog Strix Scar 16 13.Nesil Core i9 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus Rog Strix Scar 16 13.Nesil Core i9 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

hocam vatanda pahalı bu cihaz GPN bilişimden vs de bakabilirsiniz.

Hocam vatan da pahalı bu cihaz GPN bilişimden vs de bakabilirsiniz.

Bakarımda güven konusu var 80k yüzünden bilmediğim sitelere bakmadım satın alan referanslı site ise bakayım GPN bilişime de.

hocam vatanda pahalı bu cihaz GPN bilişimden vs de bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-19 035432.jpg
    Ekran görüntüsü 2023-03-19 035432.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı