ASUS ROG STRIX Scar 16 nasıl?

Brokero

Kilopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Asfalt Plent operatörü, Yatırım, e-ticaret
Arkadaşlar, bu laptopu alacağım ama emin değilim MSI modeline param yetmiyor. Elimde 3070 Ti ekran kartı ve AMD Ryzen 7 5700X 8-Core işlemcili sistem var 20.500 TL'ye şimdi sattım ve 4070 ekran kartlı laptop 3070 Ti masaüstü sistemimden azıcık üstün bu sebepten 4080 ekran kartlı laptoplara yöneldim. Sadece ASUS ve MSI markası satılıyor ben eski MSI kullanıcısıyım ASUS alırsam pişman eder mi? MSI laptop ile arasında 20.000 TL fark var nedir arkadaşlar bu fiyat farkının sebebi?

ASUS ROG STRIX Scar 16 alırsam yardım lazım. SSD kapasitesi çok az ben 4 TB ya da en az 2 TB daha M.2 SSD ekleyebilir miyim kendim sonradan laptopu açarak? Sitesinden buldum ama çok karışık geldi destekliyor mu desteklemiyor mu bilemedim. Ona göre satın alacağım. Teşekkürler.almayı düşündüğüm asus laptop
paramın yetmediği msi laptop

Son düzenleyen: Moderatör:
ben rog strix g16 aldım gayet memnunum. Asus'un Rog serisindeki kalitesi belli.
Masaüstünden geçtim ben satmadim ama 3080ti'li sistemimi aramıyorum şu an.
Önerebilirim. Güzel cihaz.

Ben ROG STRIX G16 aldım gayet memnunum. ASUS'un ROG serisindeki kalitesi belli.
Masaüstünden geçtim ben satmadim ama 3080 Ti'li sistemimi aramıyorum şu an.
Önerebilirim. Güzel cihaz.

M.2 SSD kapasitesi yetersiz düğün videolarından tut eski çocukluk fotolarına kadar bir sürü yedeğim var ek olarak oyunlar var. Ekstra M.2 SSD takılabiliyor mu biliyor musun? Bana 2 TB yer daha lazım.

Memnun musun peki ekran 16:10 olduğu için oyunlarda dört köşede siyah boşluk oluyormuş doğru m? Rahatsız edecek seviyede mi?

Hocam tek SSD slotu var galiba. https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ilgisayar-pm-HBC00003X9GQJ?magaza=Hepsiburada buradan bakabilirsiniz daha düşük fiyat.

Yapma cidden saçmalık 80k veriyorum SSD kapasite yok. Peki hard disk eklemede mi yok? :(

M.2 SSD kapasitesi yetersiz düğün videolarından tut eski çocukluk fotolarına kadar bir sürü yedeğim var ek olarak oyunlar var. Ekstra M.2 SSD takılabiliyor mu biliyor musun? Bana 2 TB yer daha lazım.

Memnun musun peki ekran 16:10 olduğu için oyunlarda dört köşede siyah boşluk oluyormuş doğru m? Rahatsız edecek seviyede mi?

Yapma cidden saçmalık 80k veriyorum SSD kapasite yok. Peki hard disk eklemede mi yok? :(
hayır hocam öyle bir şey yok. ben ekleme yaptım mesela KC3000's 2TB ve 16 ram daha yaptım. 16:10 da rahatsız etmiyor siyah ekran falan yok. Cıncık gibi cihaz kaba tabirle.

4070 düşünürseniz MSI VECTOR GP77 13VG-015TR I9-13900H 32GB RTX4070 GDDR6 8GB 2TBSSD 17.3 QHD

hayır hocam öyle bir şey yok. ben ekleme yaptım mesela KC3000's 2TB ve 16 ram daha yaptım. 16:10 da rahatsız etmiyor siyah ekran falan yok. Cıncık gibi cihaz kaba tabirle.
Hocam cıncık gibi diyorsunuz şuan bende kullanıyorum ve bazı sıkıntıları var. Sorunun neden kaynaklandığını da bulamıyorum. En sonunda vidaları açtıracak bana :)

O paraya RTX 4090 bulunduran Omen 17 mevcut.

Bu da güzel cihaz fakat 4070 önermem aynı kombinasyonda 4080'li alın.
4070 bu nesilde istenilen performans vermedi.

O paraya RTX 4090 bulunduran Omen 17 mevcut.
Harika cihaz tek eksisi 165 hz panel bu fiyata. Onun dışında bu da düşünülebilir, Asus Scar’da.

4070 düşünürseniz MSI VECTOR GP77 13VG-015TR I9-13900H 32GB RTX4070 GDDR6 8GB 2TBSSD 17.3 QHD

Hocam cıncık gibi diyorsunuz şuan bende kullanıyorum ve bazı sıkıntıları var. Sorunun neden kaynaklandığını da bulamıyorum. En sonunda vidaları açtıracak bana :)
Ne gibi sıkıntılar hocam? Ben hiç yaşamadım.

Geri
Yukarı