ASUS ROG STRIX SCOPE RX EVA-02 Edition alınır mı?

Akkoda ne problemi yaşadınız hocam? Epomakerda ben problem yaşamadım daha.

Akko çok iyidir al dediler bir geldi 1976 model adliye daktilosu gibi şakırdıyor. İyi dedim bunların switcleri değişiyormuş switch alayım "yok sendeki switch değişmeyen model" dediler. Peki dedim ne yapacağız? Nalburdan bant alıp yapıştıracaksın sesi kesilecek falan dediler.

Yahu biz tesisatçı mıyız, klavye uzmanı mıyız? Tek istediğim 6 sene severek kullandığım Razer Ornata Chroma'mın yerine yine severek kullanacağım bir klavye almaktı. Bana ne hotswapinden, switchinden, designerından affedersin. Gözüme güzel geleni, şaşır şukur ses yapmayanı alayım yeter. Senede 1 klavye değiştirmiyoruz hoş.

Sağ olasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu klavye switchi değiştiren, açıp uğraşan insanları da cok anlamıyorum saygi duymakla beraber. Abi kkavye yani alıp yazı yazmam gerekiyor banane gerisinden, kaliteli bir şey olsun tamam iste.
Öyle olmuyor hocam ya. Ben de aynı şekilde düşünüyordum. Sürekli 40 50 tllik klavye kullanmaktan bunaldım, ghostingten bunaldım. Klavye alacaksam adam akıllı bir şey alayım diye TH80 Pro aldım 2000₺ye. Yellow Switchin sesi gerçekten insana huzur veriyor. İleride tuş basmaz olduğu zaman, keycapslerin hissiyatı kötü gelmeye başladığı zaman istediğin gibi değiştirme imkanı geleceğe dönüklük açısından daha mantıklı geliyor.

Akko çok iyidir al dediler bir geldi 1976 model adliye daktilosu gibi şakırdıyor. İyi dedim bunların switcleri değişiyormuş switch alayım "yok sendeki switch değişmeyen model" dediler. Peki dedim ne yapacağız? Nalburdan bant alıp yapıştıracaksın sesi kesilecek falan dediler.
Tape mod ses kesiyor evet. Elinizdeki modelin hotswap olmaması biraz şanssız olmuş. Umarım istediğiniz gibi bir klavye bulursunuz hocam.

Yahu biz tesisatçı mıyız, klavye uzmanı mıyız? Tek istediğim 6 sene severek kullandığım Razer Ornata Chroma'mın yerine yine severek kullanacağım bir klavye almaktı. Bana ne hotswapinden, switchinden, designerından affedersin. Gözüme güzel geleni, şaşır şukur ses yapmayanı alayım yeter. Senede 1 klavye değiştirmiyoruz hoş.

Sağ olasın.
Aldıran kişi sizin istediğiniz ses ve hissiyatı sormadan aldırmış demek ki. Aldırmadan önce de switchlerin değişmeyeceğini söylemesi gerekirdi.

@kino Hocam bu Akko'yu size öneren birisi var mı? Mesaj geçmişinize baktım da tam olarak öneren birisini göremedim pek. Konu linki var mı?
Ben bu klavye switchi değiştiren, açıp uğraşan insanları da çok anlamıyorum saygi duymakla beraber. Abi klavye yani alıp yazı yazmam gerekiyor bana ne gerisinden, kaliteli bir şey olsun tamam iste.
Ben de aynı düşüncedeyim. Şu ana kadar kalıcı olarak kaliteli klavye kullanmasam da gittiğim arkadaşlarda, internet kafelerde çokça mekanik klavye kullandım -custom değil-, etkilenmedim yani. Ki zaten sesten başka pek de bir etkileyici özelliği yok yani. Ama kulaklık, mouse, mousepad ve monitör gibi çevre birimlerinde verdiğin paranın karşılığını sonuna kadar alıyorsun, çünkü kozmetikten öte performans sağlıyor.

Tape mod ses kesiyor evet. Elinizdeki modelin hotswap olmaması biraz şanssız olmuş. Umarım istediğiniz gibi bir klavye bulursunuz hocam.

İstediğim klavyeyi buldum işte. Switchleri ses yapmıyormuş yeter bana parası önemli değil zaten. Devamlı upgrade yaptığım için yalnızca iç donanımlara "ekstra" ücretler ödemiyorum. Klavyeye ise veririm.

Aldıran kişi sizin istediğiniz ses ve hissiyatı sormadan aldırmış demek ki. Aldırmadan önce de switchlerin değişmeyeceğini söylemesi gerekirdi.

Technopat'ta 40 yılın başı öneri istiyorsun karşına onlar çıkıyor. Marka fanboyları "morruuuk Akko süper klavye kesin al kesin al". Kimse de o vakit çıkıp açıklayıcı bir bilgi sunmadı bana ne aldığımı bileyim.

O Akko 1976 model klavyeyi size kim önerdi? Konuyu atın da bakalım.

Konuya gelince tasarıma verecekseniz parayı alın diyeyim, ne yapabilirim ki başka. ROG RX Spoce'nin süslü versiyonu gibi adeta :D

Yeni konular

Geri
Yukarı