ASUS ROG STRIX SCOPE RX EVA-02 Edition alınır mı?

Kalite bakımından taş gibi klavyedir. Ama ses konusunda bir şey diyemem, sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali YouTube'dan ses testi videolarını dinleyerek satın alman senin adına daha faydalı olur.

Teşekkür ettim, detaylı bakacağım onlara şimdi. İlginçtir bazı kullananlar Ornata Chrome V1'i sesli bulsa da bana çok sessiz geliyordu, düşün şu anda kullandığım bu klavyenin nasıl sesli olduğunu. Hele space tuşu her bastığımda ramazan davulu gibi inliyor.

Ben klavye cahiliyim değerli kardeşim. Hotswap cart curt anlamam hayatımda mekanik klavye bile kullanmamışım. Lakin benim mekanik klavyelerde tek bildiğim ve önem verdiğim şey "ses". Ben buradan yola çıkarak insanlara sorularımı sordum, bilgi edinmeye çalıştım.
Klavyeye karşı özel ilgisi olmayan birine Hotswap aldırmak saçma gerçekten. Hotswap klaye alıyorsan uğraşacaksın, modlamasını yapacaksın. Bunlarla uğraşmak istemeyen birine Akko tarzı bir klavye önermek yanlış. Zaten son birkaç yılda büyüyen custom klavye furyası sebebiyle forumda çoğu kişi herhangi bir Çinli markanın ufak klavyesini çok kaliteli diye insanlara öneriyor. İşler öyle yürümüyor maalesef. Sektörde ismini çok duyduğumuz markaların popüler olmasının bir sebebi var.

Scope RX Eva 02'nin tasarımını ben çok beğendim, Dost Kayaoğlu'nun videosunda görmüştüm. Sıradan bir klavyeye 2-3K vereceğime özel hissettirecek bir klavyeye 5K verirdim şahsen.

Onun yerine kendiniz bir klavye alıp modifiye etmeniz daha hoş olur. Hem kendiniz yaptığınızdan özel bir bağı olur anime kızının.😀
Modifiye etme işi o kadar kolay değil. Modifiye için gerekli olan ürünlerin %99'u yurt dışı sitelerinde satılıyor. Parçaları temin ettikten sonra birleştirme kısmı için de önceden araştırma yapmak, hazırlıklı olmak gerek. Ben uğraşırım bunlarla ama herkes uğraşmaz.

Modifiye etme işi o kadar kolay değil. Modifiye için gerekli olan ürünlerin %99'u yurt dışı sitelerinde satılıyor. Parçaları temin ettikten sonra birleştirme kısmı için de önceden araştırma yapmak, hazırlıklı olmak gerek. Ben uğraşırım bunlarla ama herkes uğraşmaz.

Hocam boya ve stiker yeterliydi tasarım için. Biraz daha iyi bir şey istenirse 3D baskıda alınabilir. Ben klavyenin tasarımını modifiyelemekten bahsediyorum.

Ne çekmişsin be @kino Bende G413 var, mezarlık sessizliği Brown switch. Denemek ister misin?

0efdf264f62.jpeg

Akko çok iyidir al dediler bir geldi 1976 model adliye daktilosu gibi şakırdıyor. İyi dedim bunların switcleri değişiyormuş switch alayım "yok sendeki switch değişmeyen model" dediler. Peki dedim ne yapacağız? Nalburdan bant alıp yapıştıracaksın sesi kesilecek falan dediler.

Yahu biz tesisatçı mıyız, klavye uzmanı mıyız? Tek istediğim 6 sene severek kullandığım Razer Ornata Chroma'mın yerine yine severek kullanacağım bir klavye almaktı. Bana ne hotswapinden, switchinden, designerından affedersin. Gözüme güzel geleni, şaşır şukur ses yapmayanı alayım yeter. Senede 1 klavye değiştirmiyoruz hoş.

Sağ olasın.
Razer chroma almayı düşünüyorum. 3 yıl gameboosterin blue switch klavyesini kullandım. Chroma membran olduğu için biraz çekiniyorum. Hissiyat vs yüzünden bir fikriniz varmı?

Razer chroma almayı düşünüyorum. 3 yıl gameboosterin blue switch klavyesini kullandım. Chroma membran olduğu için biraz çekiniyorum. Hissiyat vs yüzünden bir fikriniz varmı?

Çok tatlı ve konforlu bir klavye. Günlük kullanım ve normal oyunlarda falan aşırı rahattım. Yalnız bu rekabetçi oyunlar durumunu, tuş hassaslığı vb. olaylarını anlamıyorum. Overwatch falan oynarken akıyordum hoş zaten bilek olmadıktan sonra en kral klavyeyi kullansan ne olur değil mi.

Hoşuna gittiyse alabilirsin.

Çok tatlı ve konforlu bir klavye. Günlük kullanım ve normal oyunlarda falan aşırı rahattım. Yalnız bu rekabetçi oyunlar durumunu, tuş hassaslığı vb. olaylarını anlamıyorum. Overwatch falan oynarken akıyordum hoş zaten bilek olmadıktan sonra en kral klavyeyi kullansan ne olur değil mi.

Hoşuna gittiyse alabilirsin.
Aslında bı denemek istiyorum ama valorant CS tarzı oyunlarda tuş hissiyatı önemli biraz ondan dolayı endişeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı