ASUS ROG STRIX SCOPE RX EVA-02 Edition alınır mı?

Ben de biraz öyleyim ancak ekonomik durumlar sağ olsun 6K'ya görünüşü için klavye almayı yadırgıyor insan ister istemez.

Güzel bir klavye eva 01 uygun paraya satılsa ben de alırdım açıkçası ancak fiyatları belli...

Eh orası öyle tabii. Ben yine korsancılığımın ekmeğini yiyorum biraz. Şimdi sizlerin Steam, Epic hesaplarına baksak içine kaç para harcanmıştır kim bilir.

Öyle olmuyor hocam ya. Ben de aynı şekilde düşünüyordum. Sürekli 40 50 tllik klavye kullanmaktan bunaldım, ghostingten bunaldım. Klavye alacaksam adam akıllı bir şey alayım diye TH80 Pro aldım 2000₺ye. Yellow Switchin sesi gerçekten insana huzur veriyor. İleride tuş basmaz olduğu zaman, keycapslerin hissiyatı kötü gelmeye başladığı zaman istediğin gibi değiştirme imkanı geleceğe dönüklük açısından daha mantıklı geliyor.

Tape mod ses kesiyor evet. Elinizdeki modelin hotswap olmaması biraz şanssız olmuş. Umarım istediğiniz gibi bir klavye bulursunuz hocam.
Aldığınız yerin linkini atabilir misiniz?

Ben daha o topa girmem. Bize de öyle dediler dandik Çin malını itelettiler. Akko, Epomaker ıvır zıvır 5 kuruş para vermem daha onlara.
Düşük bütçeli Akko aldınız diye kötü mü oldu marka :D? 1.300, 1.400 TL'ye aldığınız klavyede hotswap olmadığı için bunları yazıyorsunuz dimi :D Ah ah, hatırlıyorum o mesajı :D Neyse.. Direkt olarak "Akko çöp" diye genelleme yapmanıza diyorum bunu.

Son düzenleme:
Düşük bütçeli Akko aldınız diye kötü mü oldu marka :D? 1.300, 1.400 TL'ye aldığınız klavyede hotswap olmadığı için bunları yazıyorsunuz dimi :D Ah ah, hatırlıyorum o mesajı :D Neyse..

Birader ben ne bileyim noname markanın hangi klavyesi yüksek hangisi düşük bütçelidir. Bu klavyenin de normal fiyatı $100-120 ama özel indirimde değil miydi? İndirimden alınca mı düşük bütçeli oldu?

Şimdi affedersin 3000-3500 liralık normal fiyatı olan klavye nasıl düşük bütçeli oluyor? Madem bu düşük bütçeli Akko klavye hangileri yüksek bütçeli olanlardır. Sanki gittik A101'den Piranha klavye aldık. Kıytırık markaları klavyelerinize laf söyleyince şirket sahibi gibi savunmaya geçiyorsunuz maşallah.

Birader ben ne bileyim noname markanın hangi klavyesi yüksek hangisi düşük bütçelidir. Bu klavyenin de normal $100-120 ama özel indirimde değil miydi? İndirimden alınca mı düşük bütçeli oldu?

Şimdi affedersin 3000-3500 liralık normal fiyatı olan klavye nasıl düşük bütçeli oluyor? Madem bu dü,şük bütçeli Akko klavye hangileri yüksek bütçeli olanlardır. Sanki gittik A101'den Piranha klavye aldık. Kıytırık markaları klavyelerinize laf söyleyince şirket sahibi gibi savunmaya geçiyorsunuz maşallah.
Akko iyi markadır. Fakat sizin aldığınız model sizi üzecek modeldi, giriş seviyesi bir modelden ne beklentiniz vardı?

Birader ben ne bileyim noname markanın hangi klavyesi yüksek hangisi düşük bütçelidir. Bu klavyenin de normal fiyatı $100-120 ama özel indirimde değil miydi? İndirimden alınca mı düşük bütçeli oldu?

Şimdi affedersin 3000-3500 liralık normal fiyatı olan klavye nasıl düşük bütçeli oluyor? Madem bu düşük bütçeli Akko klavye hangileri yüksek bütçeli olanlardır. Sanki gittik A101'den Piranha klavye aldık. Kıytırık markaları klavyelerinize laf söyleyince şirket sahibi gibi savunmaya geçiyorsunuz maşallah.

Yüksek bütçeli Akko klavye:

Bu klavye bile 90 dolarken o nasıl 120 dolar olsun :D Baktım switchi yükseltince 120 oluyor ancak asla değmez.

Yüksek bütçeli Akko klavye:
Rog Azoth 🥲

İsterseniz bütçenizde şuna bakın. Oldukça iyidir.

Ayrıca AZOTH modeline de bakın.

İsterseniz bütçenizde şuna bakın. Oldukça iyidir.

Biraz fazla büyük ama güzel.

Geri
Yukarı