ASUS ROG STRIX Scope RX nasıldır?

YYalcin

Centipat
Bu klavyeyi almayı planlıyorum. Kafamda Redragon k552 vardı ancak siyah modeli 1300 tl civarında satılıyor. Bende almışken sağlam olsun diyerek bu klavyeyi düşünüyorum. Bu klavyeyi önerirmisiniz ? Fiyatına değer mi (1800 lira civarında şu an). Daha çok hikaye ağırlıklı oyunlar oynuyorum ve kodlama ile uğraşıyorum. Kullanan arkadaşlar kodlama yaparken hassas oluşundan dolayı sıkıntı yaşıyorlar mı ?

Yazılım Mühendisliği okuyorum ve bu klavyeyi kullanıyorum. Çok güzel bir klavye fakat %100 doğru tuşa basma gibi bir oranınız yoksa hassas olması biraz sinir bozucu olabiliyor. Hele ki şifre vesaire girerken bir yanlış tuşa basar gibi olursanız, silip hepsini yeniden girmek gerekiyor.

Bu klavyeyi almayı planlıyorum. Kafamda Redragon k552 vardı ancak siyah modeli 1300 tl civarında satılıyor. Bende almışken sağlam olsun diyerek bu klavyeyi düşünüyorum. Bu klavyeyi önerirmisiniz ? Fiyatına değer mi (1800 lira civarında şu an). Daha çok hikaye ağırlıklı oyunlar oynuyorum ve kodlama ile uğraşıyorum. Kullanan arkadaşlar kodlama yaparken hassas oluşundan dolayı sıkıntı yaşıyorlar mı ?
Bunu al.

Aynı fiyatta olsa onu al derdim ama 500TL fark var.
Aynı özellikteki 2 klavyeyi kıyaslasak dediğin doğru. Ama daha üstün bir klavyeye daha çok para vermek zaten normal bir durum. Kaldı ki konu sahibi RX Scope alınır mı diye soruyorsa bütçesi buna yeterlidir. Yani F/P arayışına girmeye gerek yok.

Bu klavyeyi almayı planlıyorum. Kafamda Redragon K552 vardı ancak siyah modeli 1300 TL civarında satılıyor. Bende almışken sağlam olsun diyerek bu klavyeyi düşünüyorum. Bu klavyeyi önerir misiniz? Fiyatına değer mi (1800 lira civarında şu an). Daha çok hikaye ağırlıklı oyunlar oynuyorum ve kodlama ile uğraşıyorum. Kullanan arkadaşlar kodlama yaparken hassas oluşundan dolayı sıkıntı yaşıyorlar mı?

Mekanik istersen:

Geri
Yukarı