ASUS ROG Strix vs Strix Direct CU III Soğutma Tasarımları

RX 470'in En İyi Soğutması Hangisidir?
Bu konuda baya konuşuldu linkteki konuda gerekli bilgiyi verdim burada da video vesaire atarak konuyu kirletmek istemiyorum. Konunun dışına çıkıyor ve sürekli bu konu üzerinde sorulur.
Yok videoya gerek yok sadece özet geçmeni istemiştim. Yani kısaca Asus rx 470 modelinin soğutması yeterli mi? Sıkıntı çıkartır mı? İlgin için saol :)

Dostum yaklaşık 1 hafta önce aldım Asus rx 470 gayet serin ve sessiz bence gayet iyi iş başarmış Asus 62 dereceyi geçtiğini görmedim tam yükteyken :)

Arkadaşlar konuyu bölmek istemem ama bana da bakar mısınız? Konuyu hep öne çıkarıyorum kimse bakmıyor :( Ekran kartı O.C dan anlayan varsa açtığım konuda bana yardımcı olabilirler mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim. İlginiz için teşekkür ederim iyi forumlar. :)
ASUS RX 470 O.C Yapma

Hocam bende ASUS un GTX 1070 modelini almayı düşünüyorum bakalım. Tasarımı çok hoşuma gitti. Performans olarak da inşallah hoşuma gider.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı