ASUS ROG STRIX X570-E Gaming anakart DRAM LED hatası

Aynı sorunu yaşıyorum. Sonuç. ?
Anakartımı servise gönderdim ve servis tarafından ürnün arızalı olması ve onarılamaması sebebiyle “değişim-para iade” fişi gönderildi. Elimdeki fişle ürünü satın aldığım mağazaya başvurdum ancak ellerinde stok olmadığını, dilersem bekleyebileceğimi dilersem de ücret iadesi alabileceğimi söylediler. Bir süre stok bekledikten sonra ücret iadesi istedim ve iade edilen ücretin üzerine bir miktar ekleyerek garantili ikinci el Rog Croshair III x570 model anakart satın aldım :)

Anakartımı servise gönderdim ve servis tarafından ürnün arızalı olması ve onarılamaması sebebiyle “değişim-para iade” fişi gönderildi. Elimdeki fişle ürünü satın aldığım mağazaya başvurdum ancak ellerinde stok olmadığını, dilersem bekleyebileceğimi dilersem de ücret iadesi alabileceğimi söylediler. Bir süre stok bekledikten sonra ücret iadesi istedim ve iade edilen ücretin üzerine bir miktar ekleyerek garantili ikinci el ROG croshair III X570 model anakart satın aldım :)

Hayırlı olsun.

Anakartımı servise gönderdim ve servis tarafından ürnün arızalı olması ve onarılamaması sebebiyle “değişim-para iade” fişi gönderildi. Elimdeki fişle ürünü satın aldığım mağazaya başvurdum ancak ellerinde stok olmadığını, dilersem bekleyebileceğimi dilersem de ücret iadesi alabileceğimi söylediler. Bir süre stok bekledikten sonra ücret iadesi istedim ve iade edilen ücretin üzerine bir miktar ekleyerek garantili ikinci el ROG croshair III X570 model anakart satın aldım :)

Servis numarasını söyler misiniz? Ben Amazon'dan aldım satıcı artık satmıyor. Bana değişim yardım ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servis numarasını söyler misiniz? Ben Amazon'dan aldım satıcı artık satmıyor. Bana değişim yardım ederler mi?
Servis numarası kayıtlı değil ancak google aracılığıyla anakart markanız ne ise google üzerinden ufak bir araştırmayla müşteri temsilcilerine ulaşıp destek alabilirsiniz. Amazon ile işiniz yok zaten direkt olarak ürünün markasıyla iletişime geçin.

Herkese selam. Yakın zamanda eski ekran kartım ASUS TUF RX 5700'ü satıp yine AMD'nin RX 6900XT ekran kartını satın aldım. Eski ekran katımı sökmekten başka hiçbir işlem yapmamış olmama rağmen yeni ekran kartımı taktıktan sonra bilgisayar açma tuşuna bastığım vakit anakartımın üzerindeki dram LED ışığı sürekli yanıyor ve monitöre görüntü gitmiyor. Bilgisayarın açma düğmesine bastıktan sonra RAM devreye girerken monitörde karanlık bir siyahtan daha açık bir siyaha dönüşen görüntü geliyor ve öyle kalıyor. Bunun için yapmış olduğum araştırmalar neticesinde BIOS'u flashback yöntemiyle güncelledim, CMOS temizliği yaptım, anakart pilini söküp bir süre bekledim, RAM'leri tek tek ayrı ayrı slotlara taktım, farklı bir RAM ve ekran kartı (NVIDIA GeForce 740) ile açmayı denedim ancak sorunum çözülmedi. Lütfen yardım edin desteklerinizi bekliyorum bekliyorum.

Eki Görüntüle 1150351
Hocam eski konu ama bende şuan aynı hatayı alıyorum rog b650-f ve gskill z5 6000mhz için ram lerde ışık yanıyormuydu hata verirken?

Geri
Yukarı