ASUS ROG STRIX X570-F GAMING overclock

empire29

Hectopat
İşlemci: Ryzen 5 3600X.
RAM: Corsair 2x8 16 GB 3200MHz DDR4.
Sıvı soğutma Cooler Master Liquid.
Ekran kartı ROG STRIX RX 580 8 GB OC.
Samsung 970 Evo M.2 SSD.
PSU Gigabyte G750H 750 Watt 80 Plus Gold.
ASUS'un AI Suite 3 programından 5 way optimization çalştırıyorum PC yeniden başlatıyor ve test yapmaya başlıyor işlemci testi yaparken 4.30 GHz'den sonra ekran kapanıyor klavye mouse çalışmıyor ama PC çalışıyor bilgisayarı hiçbir şekilde kapatılamıyor mecbur PSU güç düğmesinden kapatabiliyorum PC tekrar açmak istediğimde anakart üzerinde DRAM Debug LED turuncu olarak yanıyor PC açılmıyor ancak BIOS pili çıkarınca açılıyor acaba RAM'ler mi uyumlu değil ya da XMP açık ondanda olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim.

İşlemci: Ryzen 5 3600X.
RAM: Corsair 2x8 16 GB 3200MHz DDR4.
Sıvı soğutma Cooler Master Liquid.
Ekran kartı ROG STRIX RX 580 8 GB OC.
Samsung 970 Evo M.2 SSD.
PSU Gigabyte G750H 750 Watt 80 Plus Gold.
ASUS'un AI Suite 3 programından 5 way optimization çalştırıyorum PC yeniden başlatıyor ve test yapmaya başlıyor işlemci testi yaparken 4.30 GHz'den sonra ekran kapanıyor klavye mouse çalışmıyor ama PC çalışıyor bilgisayarı hiçbir şekilde kapatılamıyor mecbur PSU güç düğmesinden kapatabiliyorum PC tekrar açmak istediğimde anakart üzerinde DRAM Debug LED turuncu olarak yanıyor PC açılmıyor ancak BIOS pili çıkarınca açılıyor acaba RAM'ler mi uyumlu değil ya da XMP açık ondanda olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim.

ASUS AI Suite 3 işlemci kısmının fotoğrafını (voltaj ve frekans değerleriyle) atar mısın?

Video Burda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buda SS

Dosya Ekleri

• Asus.png
    Asus.png
    382,4 KB · Görüntüleme: 25
Video burada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da SS.

OCCT ile 10 dk test yap. Eğer kapanmazsa sıkıntı yoktur. Eğer kapanırsa işlemci frenkansını çok az düşür veya voltajı çok az yükselt.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı