ASUS XG258Q vs ASUS ROG SWIFT PG258Q

Yanlış anlamayın. Monitörünüz gerçekten güzel görünüyor. Ama sizinde bildiğiniz gibi monitör olayı biraz sakat iş. Sirf içim rahat etsin diye sıfır ve test edilmiş almak istiyorum.

ASUS'un iki tane monitörü var, ikisi de 240 Hz 24.5 inç. Hangisini almalıyım, hangisi daha iyi?

Modeller:
  • ASUS XG258Q 24.5" 1ms 240Hz
  • ASUS ROG SWIFT PG258Q 24.5” 1ms
Farkı ne bunların? Sizce hangisini almalıyım? Ya da sizin önerebileceğiniz 240 Hz monitör var mı? 25 inç ve üstü tercihim.

ASUS'un iki tane monitörü var, ikisi de 240 Hz 24.5 inç. Hangisini almalıyım, hangisi daha iyi?

Modeller:
  • ASUS XG258Q 24.5" 1ms 240Hz
  • ASUS ROG SWIFT PG258Q 24.5” 1ms
Farkı ne bunların? Sizce hangisini almalıyım? Ya da sizin önerebileceğiniz 240 Hz monitör var mı? 25 inç ve üstü tercihim.
Ekran kartın Radeon yani AMD nin ürünü ise XG258Q al çünkü FREESYNC uyumlu, Eğer NVIDIA ürünü ise PG258Q al çünkü G-SYNC uyumlu. Bu sync meselesi oyundaki V-SYNC olayını zorlanmadan uyguluyor ekran yırtılması yaşanmıyor. Ben bu monitörleri tavsiyr ederim...
PG258Q modelini almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim.
Kullanıyorum çok memnunum ayrıca miyop hastası olarak tercihim EyeCare özelliği var bu canavarda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı