ASUS ROG STRIX XG259qn alınır mı?

makaronna

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi.

Bütçemin şu anlık biraz üstünde ama bu monitörü almayı planlıyorum, kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz?
Alternatif 360Hz monitör önerilerine açığım, 240Hz almayı planlıyordum ama almışken 360 almaya karar verdim aradaki fiyat farkına değdiğini söylüyorlar.

Bu bütçeye çıkabilirseniz alın geçin hocam. Sadece FPS oyunu oynayacaksanız bu kalitede BENQ mevcut.

Önerim Dell Alienware 27 AW2724HF Monitör bu olur.
Daha iyisi agon var ama satılmayan bir ürünü PTT'de biri satıyor. Güven olur mu bilinmez.

AW2724HF değil de AW2523HF ilgimi çekmişti, 27" monitör almayı düşünmüyorum. Ama İtopya harici stok bulamadım orada da sadece mağazalarda stok görünüyor.

Attığınız AOC monitör de güzel görünüyor ama dediğiniz gibi PttAVM çok güven vermedi :)

AW2724HF değil de AW2523HF ilgimi çekmişti, 27" monitör almayı düşünmüyorum. Ama İtopya harici stok bulamadım orada da sadece mağazalarda stok görünüyor.

Attığınız AOC monitör de güzel görünüyor ama dediğiniz gibi PttAVM çok güven vermedi :)

Vatan'da var.

XG259qn ve AW2523HF arasından öneriniz hangisi olur? Sebepleri ile birlikte söylerseniz çok sevinirim.

Alienware'ın sağda solda her türlü incelemesi mevcutken ASUS'un yok. Bu ASUS'un monitörünü soran çok kişi oluyor ama elimde sunacak bir kaynağı yok. Güven oluşturmuyor. Varlığından haberi olmayanlar var. Monitör ROG çakması. İlk çıktığı dönemler fiyatından dolayı bir alım furyası oldu ama memnun olmayıp çoğu iade etti. Tavsiyem değildir.
Alienware'ın en azından testleri mevcut. Sadece bazı kullanıcılar CW sorunundan şikayet etmişti. Denk gelebilir aklınızda olsun.

Başlıkta belirttiğim gibi.

Bütçemin şu anlık biraz üstünde ama bu monitörü almayı planlıyorum, kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz?
Alternatif 360Hz monitör önerilerine açığım, 240Hz almayı planlıyordum ama almışken 360 almaya karar verdim aradaki fiyat farkına değdiğini söylüyorlar.

FPS oyunları için alacaksanız BenQ Zowie en iyisi bende XL2546k modeli var. Xantareste BenQ Zowie kullanıyor 360Hz olan modelini 540 olanıda çıkacak deniyordu çıktımı bilmiyorum.

Tek amaç oyun değil, ondan dolayı IPS panel olmasını istiyorum. Ek olarak da fiyat olarak çok aşıyor Zowie.

Ben BenQ Zowie'nin renklerini sevdim kumandası var 3 çeşit renk canlılığı sunuyor ilki gri soluk renk 2.si biraz daha canlı parlıyor 3.sü çok canlı parlıyor ben çok memnunum ama evet dediğiniz gibi çok pahalı maalesef.

Geri
Yukarı