ASUS ROG STRIX Z270E Arctic Fan Hub ile kontrol yapılmıyor

Marariganis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, mutlu forumlar.

Tüm fanlarımı kontrol edebilmek için 10 gündür Fan Hub araştırıyorum, araştırmamın sonucunda Arctic Fan Hub aldım.
20.01.2022 tarihinde elime ulaştı, bununla birlikte tüm bağlantıları anlatıldığı gibi yaptım ve BIOS ayarlarını PWM moduna geçirdim.

Buraya kadar sorun yok. Fan Expert 4 uygulamasından daha önceden kontrol ettiğim fanları bile artık kontrol edemez oldum. Tüm fanlar son RPM'de dönmeye başladı. İnanılmaz bir ses kirliliği ile birlikte kurduğum her şeyi geri çıkardım.

Bahsettiğim fanların hepsi 3 pinli anakartımda yeterli giriş yok. Hızlarını kontrol edebileceğim gerçekten kullanmış ve deneyimlemiş olduğunuz ürünlerden tavsiye istiyorum. Teşekkür ederim.

Bunlara ek olarak Asus forumlarında Z270E Gaming Motherboard, PWM Fan control issues böyle bir konu mevcut, doğruluğu nedir?

Anakart: ASUS ROG STRIX Z270E. ROG STRIX Z270E GAMING | ROG Strix | Gaming Motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG Global
Fanlar: Corsair SP120 3X - SP140 2X, XPG Invader stok 2X.
Fan kontrolcü: Arctic fan Hub. / Arctic Fan Hub 10 Portlu PWM SATA Güç Destekli (ACFAN00175A) : Amazon.com.tr: Bilgisayar
@@Uchiha Shisui , hocam sizin bununla alakalı bir konunuz vardı, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı