ASUS ROG Zephyrus G14 iyi midir?

Ultra takıntım yok. Sistem o kadar kötü olmadığı için de düşük ayarlarda oynamam tabii. Orta yada yüksek ayarlar iyi benim için.
Med ve yüksek karışımı 5 idare eder.
Sorum şu:
Performans mı yoksa kalite mi daha önemli senin icin?

Kendimden örnek vereyim, Monster'ı aldığımda Monster fiyatına bu Zephyrus vardi. Ben kalite severim ama 4GB VRAM içerik ureticilerde bile az kaldigi icin Monster aldim.

Med ve yüksek karışımı 5 idare eder.
Sorum şu:
Performans mı yoksa kalite mi daha önemli senin icin?

Kendimden örnek vereyim, Monster'ı aldığımda Monster fiyatına bu Zephyrus vardi. Ben kalite severim ama 4GB VRAM içerik ureticilerde bile az kaldigi icin Monster aldim.
Performans.

Peki bu cızırtı başka hangi laptoplarda vardır? çok mu rahatsız ediyor?
Hocam benim laptopumda var :D
Normal hayatta belli olmayan hatta olmayan bir ses. Oyuna girince de fan sesi ve oyun sesinin bastırdığı bir ses.
Masaustunde de ekran kartlarında var olan bir durum.

Hocam benim laptopumda var :D
Normal hayatta belli olmayan hatta olmayan bir ses. Oyuna girince de fan sesi ve oyun sesinin bastırdığı bir ses.
Masaustunde de ekran kartlarında var olan bir durum.
Mesela atıyorum gece sessizce odanda film izliyorsun. Cızırtı sesinden filmin sesini duyamayacak kadar cızırtı var mıdır? zaten oyuncu laptopu film izlemek için alınmaz fan sesi de var ama örnek veriyorum.

Mesela atıyorum gece sessizce odanda film izliyorsun. Cızırtı sesinden filmin sesini duyamayacak kadar cızırtı var mıdır? zaten oyuncu laptopu film izlemek için alınmaz fan sesi de var ama örnek veriyorum.
Hayir hayır, sadece ekran karti yük altindayken oluyor o ses.

Zephryus'un fiyatı şu an pahalı iş için kullanacak ve pil gücünün önemseyen insanlar anca alır yoksa IG3 al İtopya'ya güvenmiyorsan Amazon'dan al hiçbir sorun yaşamadan sorun çıkarsa iade edersin:

Yeni konular

Geri
Yukarı