ASUS ROG Zephyrus G14 iyi midir?

İtopya iade konusunda sıkıntı çıkarıyor mu hocam? Örneğin ölü pikselde vs.

Çıkarabiliyor ama ilk 14 gün koşulsuz iade hakkın var her türlü.

Değmez geçen bu cihaz 15 bine satiliyordu bu fiyata idepad veya Acer alinmasi daha iyi olur Ideapad'in hiçbir sıkıntısı yok kağıt üstünde ama teknoloji şans isi olduğu için şansınıza bağlı, Zephyrus'da bile sıkıntı çıkabilir belki yani o yönden bakarsak.

@Artoria Pendragon
@fancy217

Ben hala Zephyrus alınabilir düşünüyorum.
Bazen kalite ağır basar. Keşke biraz beklesem indirime girince Zephyrus alsaydım dediğim çok oldu.

Fiyatına deger mi deger ama kalitesi için deger. Sahsen piyasada bulunabilecek en cool ve kaliteli cihazlardan biri. 14" bence sorun değil, alismak mumkun.

Alırsanız güle gule kullanin.

Kronik sorunu yok ama sans isi size sorunlu gelirse sorumlu ben değilim 😁
Obur konuya attigim mesaj.
Buradakiler de gorsun.

@Artoria Pendragon
@fancy217

Ben hala Zephyrus alınabilir düşünüyorum.
Bazen kalite ağır basar. Keşke biraz beklesem indirime girince Zephyrus alsaydım dediğim çok oldu.

Fiyatına deger mi deger ama kalitesi için deger. Sahsen piyasada bulunabilecek en cool ve kaliteli cihazlardan biri. 14" bence sorun değil, alismak mumkun.

Alırsanız güle gule kullanin.

Kronik sorunu yok ama sans isi size sorunlu gelirse sorumlu ben değilim 😁
Obur konuya attigim mesaj.
Buradakiler de gorsun.
hocam galiba bunu indirimdeyken konuşmuştuk yanlis hatirliyo olabilirim) bende cok severim fakat 18bine 3050ti bana pek ic acici gelmiyor ne kadar zephyrusda olsa

@Artoria Pendragon hocam Zephyrus ile performansa değil kaliteye para veriyorsun.
Zephyrus F/P ürünü değil kalite ürünü.

(15K fiyata olsa zaten piyasanın kralı Zephyrus olurdu. TUF serisi bu fiyata ne de olsa.)

Orasida dogru ama Türkiye'de yasadigimiz icin benim fakirlik damarlarim ortaya cikiyorlar hemen :D

@Artoria Pendragon hocam Zephyrus ile performansa değil kaliteye para veriyorsun.
Zephyrus F/P ürünü değil kalite ürünü.

(15k fiyata olsa zaten piyasanın kralı Zephyrus olurdu. TUF serisi bu fiyata ne de olsa.)

@celalistşengörist Sizin açtığınız Zephyrus konularını gördüm. Galiba aldınız o laptopu. Ne kadar kullandınız ne sıkıntıları oldu yada olmadı memnun musunuz?
Hocam çok istemiştim fakat benim için kamera olduğu için almamıştım. O yüzden yorum yapamayacağım. Fakat araştırmalarıma göre gayet iyi bir laptop. Benim için tek sorunu kamerasıydı. Sanırım yeni modellerinde kamera var fakat uzun zamandır araştırmadım. Ama aşırı kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı