ASUS ROG Zephyrus G14 laptopa Micron 8 GB 3200 MHz DDR4 CL22 Server RAM takılır mı?

Levisaiken

Femtopat
Daha fazla  
ASUS ROG Zephyrus G14 model laptopum var. Dual channel olarak RAM yüseltmesi yapmak istiyorum. RAM markama baktığımda Micron Technology gözüküyordu. 3200 MHz DDR4 8 GB CL22. Ben bu laptopa Micron 8 GB 3200MHz DDR4 CL22 server RAM taksam Dual channel olarak kullanabilir miyim? Ve server RAM laptopa takılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
ROG Zephyrus G14 tam modeli nedir çoğu gömülü ram yanında boş tek slot görünüyor.

ROG Zephyrus G14 tam modeli nedir çoğu gömülü ram yanında boş tek slot görünüyor.

GA401QC modeli hemen bakıyorum ramlere
Server RAM laptopa takılmaz, Micron çip kullandığı için Crucial alabilirsiniz.

Peki bu ram dual channel olarak çalışır mı

Yukarıda bir arkadaş crucial ram le çalışır demiş sanırım dual channel olarak çalışır mı

Sizin ramin markası neydi

Öncesinde bilgisayarınızda olan RAM'in markası değil mi?

Sonradan taktığım Kingston. Bilgisayarın içinde gelen RAM anakarta gömülü olduğu için markasını bilmiyorum.

Öncesinde bilgisayarınızda olan RAM'in markası değil mi?

Dual channel olarak çalışması için marka önemli mi ki? Ben sorduğumda MHz ve CL değeri aynı olsun yeter demişlerdi.

Sonradan taktığım Kingston. Bilgisayarın içinde gelen RAM anakarta gömülü olduğu için markasını bilmiyorum.

Dual channel olarak çalışması için marka önemli mi ki? Ben sorduğumda MHz ve CL değeri aynı olsun yeter demişlerdi.

İnan ben de bilmiyorum ama benim gömülü ram markası Micron Technology ve aynı çipi kullanan ram daha iyi olur dendi.

Geri
Yukarı