ASUS ROG Zephyrus G15 neden GPN Teknoloji'de ucuza satılıyor?

Makaleler
3
Yer
Heinessen
Arkadaşlar 29 Ağustos'ta ASUS ROG Zephyrus G15 FreeDOS modelini GPN Teknoloji Trendyol üzerinden 34 bine satın aldım şu an sipariş hazırlanma kısmında hala iptal etme hakkım var. Benim aklıma takılan nokta bu laptop 40 45 bine satılırken bunun fiyatının böyle uygun olması. Trendyol da olaması ve iyi donüşlerin çok daha fazla olması beni rahatlatıyor ama bu fiyat farkı hala içime kurt düşürüyor. Bu fiyat ilk laptop araştırırken Teknosa'da da vardı 35 bine yani kafam bayağı karıştı gece gece rahat olamadım. Ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakmayın ama RTX 4060 alabiliyorken 20-25K arasında satılan laptoplarda bulunan RTX 3060'ı 34K'lık laptop da almanız tuhaf. Bu fiyata ASUS'un yeni kasa PC'lerini alabilirdiniz.
Haklılık payınız var ama 20-25k lık laptoplarda 3060 yok 3050 falan var fiyatlar artıyor sürekli. Asıl amacım oyun değildi zaten ilk başta Matebook 16 alacaktım EEM okuyan başka bir arkadaşa sorduğumda GPU da olan bir şey al dedi. İyi bir şey alalım hafif mobilitesi iyi olsun derken buna geldik işte.

Geri
Yukarı