ASUS ROG Zephyrus Windows açılış hızı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows açılış hızı mükemmel. 3 saniyeden az gibi. Kaspersky, Steam, Origin 2 oyun ve Microsoft Office yüklüdür.

Tek sıkıntı kutudan çıkması gereken tornavida ve mouse kutudan çıkmadı. Vatan Bilgisayar ve Asus Türkiye ile şu an iletişim halindeyim, bakalım gönderecekler mi?

Technopat'ın inceleme videosu da zaten mükemmel, orada daha detaylı izleyebilirsiniz.

Technopat inceleme;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 saniye de açılsa ne olacak? İçine GTX 1080 koysalar ne olacak kocaman kasalarda o kadar baya ısınıyor onda çöl gibi olur. Fazla yazmaya gerek yok.
technopat ın incelemesini izleyin ;) ısınma gayet ideal. anlık fps kaybı olmuyor. 120 hz monitörde multiplayerda en az 90-120 arası fps alıyorum. Battlefield 1 de aralıksız 2saat oynadım fps stabil.

Isınma sorunu var diyorlar yabancı forumlarda ne kadar doğru ? Ben 1 ay kadar önce MSI GT75VR 7RF TITAN PRO satın aldım. Sırf Isınma sorunu olmasın diye ama aradaki ağırlık ve tasarım farkı çok fazla. Sizce aralarında performans farkı var mıdır ?

İncelemede belirtmişler Ekran kartı frekans hızını %15 düşürmüşler. Tasarım incelik için bu gerekli tabi. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Son düzenleme:
Isınma sorunu var diyorlar yabancı forumlarda ne kadar doğru ? Ben 1 ay kadar önce MSI GT75VR 7RF TITAN PRO satın aldım. Sırf Isınma sorunu olmasın diye ama aradaki ağırlık ve tasarım farkı çok fazla. Sizce aralarında performans farkı var mıdır ?

İncelemede belirtmişler Ekran kartı frekans hızını %15 düşürmüşler. Tasarım incelik için bu gerekli tabi. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
Isınma var ama bu sorun yaratmıyor. Ki zaten elin hissetmiyor ısıyı. Klavye altta. 2saat aralıksız bf1 oyna 90 -120 fps arası.anlık fps düşüşleri yok denecek kadar %3-5 arası oda 1sn liğine ... monitör 120hz zaten çok akıcı ve hdr renklerle bf1 müthiş. Bahsettigim istatistikler full +full grafik ayarlarıdır.

Ayrıca soğutma sistemi çok akılcı . Ekranı açınca kasanın alt kısmından bi alan açılıyor hava ordan tahliye direk. İçindeki fanlara diyecek yok incelemede izleyebilirsinizm

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı